Pentium Dual Core E6500 sisteme GT730 uyar mı?

tunahanedirli55

Hectopat
Daha fazla  
Benim masaüstü sistemim biraz eski. Bilgisayarı aldığımda bilgisayar hakkında hiçbir bilgim yoktu o yüzden aldığım bılgısayar da ekran kartı da yok :D Peki sistemime Nvıdıa GT730 ekran kartı taksam sıkıntı olur mu ?

İşlemci: Intel Pentıum Dualcore e6500 2.93GHz
RAM: 2 GB (Ek olarak 2 GB daha alıcam)
Anakart: Markasını bilmiyorum ıntel chıpset var :)

Ek olarak PSU degıstırıcem 400-450W yeter diye düşünüyorum.
Ekran kartı tavsıye edersenız sevınırım. Yardımlarınızı bekliyorum :D

Cevap veren yok mu arkadaşlar?

Peki oyunlarda işlemci veya ekran kartında sıkıntı çıkar mı? Bir de kaç watt Psu almam gerekli? Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim :)

Ben aynı işlemcide 7770 kullanmıştım, ayrıca anakartın G41 chipset hele hele Foxconn ise RAM'e boşuna para verme çünkü çalışmayacak. Sistem Casper galiba. Kısaca uyar fakat RAM yükseltemezsin, dediğim gibi ise.

Bakın arkadaşlar CPU-Z ile baktığımda böyle gösteriyor ve de anakarttaki pci x16 slot 2.0. Bu yüzden r7 250 alamıyorum çünkü 3.0 olarak satılıyor :) Psu eski olduğundan 12 Watt çıkışında 0 yazıyor :)

Dosya Ekleri

• asd.jpg
    asd.jpg
    189,4 KB · Görüntüleme: 443
Zaten Technopat "Nvidia GT730 GTA V Performans Testi" yaparlarken nasıl takıldığını gördüm. Herhangi bir güç bağlantısı gerektirmiyor. Demek istediğim Nvidia GT730 taksam ve 2 Gb daha ram taksam sıkıntı olmadan kullanabilir miyim ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı