Çözüldü PES 2021 sağ analog çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bektass97

Decapat
2 gün önce PES 2021 aldım Steam üzerinden ve eskiden de oynadığım için sağ analogla çalım atıldığını biliyorum. Kolun ayarlarını yapmama rağmen sağ analoğu kullanınca orta açıyor, şut çekiyor vs.Settings.exeden ayarlamaya çalıştığımda ise button1, button2 diye geçiyor. Nasıl düzeltirim?(gerekirse settings.exe'den fotoğraf atabilirim)

Çözüm
Hocam alana kadar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehbere bakarak elinizdekileri değerlendirebilirsiniz

Akşam biraz araştırdım analog tuşuna basılı tutunca kırmızı bir ışık yandı şu anda çalışıyor yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim.
Konuyu nasıl çözüldü işaretleyebilirim yardımcı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
En yakın zamanda alırım.

Hocam alana kadar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam alana kadar

Akşam biraz araştırdım analog tuşuna basılı tutunca kırmızı bir ışık yandı şu anda çalışıyor yardımınız ve ilginiz için teşekkür ederim.
Konuyu nasıl çözüldü işaretleyebilirim yardımcı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam üzerinden gamepadi tanıtıp PES üzerindeki ayarları oynamayın bence. Zaten Steam sayesinde Xbox kolu olarak gösterebiliyorsun bütün kolları. Öyle başka programlarla uğraşmak filan zahmet veriyor. 50 TL aldığım gamepad ile bütün oyunları oynayabiliyorum. Steam üzerinden olmayanları ise Steam harici kütüphanesinden ekleyerek oynuyorum. Kullandığım gamepad Teknosa'dan alınan 50 TL fiyatına sahip dandik bir kol.

Geri
Yukarı