Photoshop ile fotoğrafa 6 ok nasıl eklenir?

Dostum hiç kimseye bu üslüp ile konuşamazsın, gidip YouTube'a yazıyorsun "Photoshop dersleri" gidip öğreniyorsun.

Dostum ben "la" ve "gardaşı" hakaret veya aşağılamak için kullanmadım.

Eki Görüntüle 1796593
Profil resminde kendini işaretlediğim araçla seç ve sonrasında CTRL+C kombinasyonunu kullanarak kopyala. Yan sekmede CHP logosunu aç ve sonra CTRL+V yap. Profil resmin ekranda küçücük duruyorsa CTRL+T yaparak resmini büyütebilirsin. Kendi resminin üstte durması için sağ tarafta katmanlar bölümünde resminin en yukarıda olması lazım.

Kanka böyle değil arka plan kalacak onun arkasına 6 oku ekleyeceğim.

Dostum ben "la" ve "gardaşı" hakaret veya aşağılamak için kullanmadım.

Kanka böyle değil arka plan kalacak onun arkasına 6 oku ekleyeceğim.
@@624739'nin attığı PNG resmini Photoshop'ta açtıktan sonra CTRL+A ile seçtikten sonra CTRL+C yaparsanız ve sonra yan sekmede kendi resminize gelip CTRL+V yapıp yapıştırdıktan sonra CTRL+T ile okların boyutunu ayarlayabilirsiniz. Daha sonra sağ tarafta opaklık ayarından biraz daha şeffaf yapabilirsiniz okları. Katman seçmeyi unutmayın.

Böyle oldu kanka.

@@624739'nin attığı PNG resmini Photoshop'ta açtıktan sonra CTRL+A ile seçtikten sonra CTRL+C yaparsanız ve sonra yan sekmede kendi resminize gelip CTRL+V yapıp yapıştırdıktan sonra CTRL+T ile okların boyutunu ayarlayabilirsiniz. Daha sonra sağ tarafta opaklık ayarından biraz daha şeffaf yapabilirsiniz okları. Katman seçmeyi unutmayın.

Böyle oldu kanka.

Dosya Ekleri

• deneme hata.png
    deneme hata.png
    478,3 KB · Görüntüleme: 15
Eki Görüntüle 1796593
Profil resminde kendini işaretlediğim araçla seç ve sonrasında CTRL+C kombinasyonunu kullanarak kopyala. Yan sekmede CHP logosunu aç ve sonra CTRL+V yap. Profil resmin ekranda küçücük duruyorsa CTRL+T yaparak resmini büyütebilirsin. Kendi resminin üstte durması için sağ tarafta katmanlar bölümünde resminin en yukarıda olması lazım.
Sonra buradaki adımları Tony Stark'ın resmi için uygula.

Sonra buradaki adımları tony Stark'ın resmi için uygula.

Kanka herkese yardımları için teşekkür ederim ben bayağı cahilce bir yöntem buldum. CHP 6 okunu en üst katmana çektim sonra başka bir pencerede tony starkın arka planını kaldırarak diğer yaptığım pencereye ekledim.

Sonra buradaki adımları tony Stark'ın resmi için uygula.

Hocam bir şey daha soracağım serbest biçim boyutlandırmayı nasıl yapacağım bilgin var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı