Çözüldü Play Store kod çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

naamikemal

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün Türk Telekom aldım ve yanında bana 100 TL'lik kod verildi hediye olarak ama bu kodu uygulamaya girdiğimde kod çalışmıyor, kod yok tarzında hata alıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum hat sahibi ile konuşmamız lazım diyor hat sahibi babam. Babama konuşur musun baba diyorum oyun kodu almayıver diyor. Oyun oynamamdan pek hoşlanmıyor da :) Şimdi ben ne yapacağım bana bir akıl verin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Nasıl ikna edebilirim sence? Alternatif çözüm ya da nasıl ikne edebileceğimi yazman lazım.
Kendini hesap sahibi olarak tanıt. Hasta olduğumda kendimi babam gibi tanıtıp tarife değiştirmiştim. Biliyorsan ses değiştirici de kullanabilirsin. Babana ihtiyacın yok.
Nasıl ikna edebilirim sence? Alternatif çözüm ya da nasıl ikne edebileceğimi yazman lazım.
Kendini hesap sahibi olarak tanıt. Hasta olduğumda kendimi babam gibi tanıtıp tarife değiştirmiştim. Biliyorsan ses değiştirici de kullanabilirsin. Babana ihtiyacın yok.

Çözüm

Geri
Yukarı