Playboi Carti - Long Time

Playboi

Hectopat
Yer
Detroit
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Carti'nin 2018 yılında çıkardığı debut (Çıkış) "Die Lit" albümünün muhteşem ötesi açılış parçası. Her türlü duyguyu size hissettirebilen şahane bir eser. Kişisel olarak da benim için çok özel bir parça, her şeyden önce Carti ile tanışmama vesile olan şarkıdır kendisi. Bu intro beni öylesine mest etmişti ki duyduğum anda farklı bir adam olduğunu anlamıştım.

Carti'nin 2018 yılında çıkardığı debut (Çıkış) "Die Lit" albümünün muhteşem ötesi açılış parçası. Her türlü duyguyu size hissettirebilen şahane bir eser. Kişisel olarak da benim için çok özel bir parça, her şeyden önce Carti ile tanışmama vesile olan şarkıdır kendisi. Bu intro beni öylesine mest etmişti ki duyduğum anda farklı bir adam olduğunu anlamıştım. Mükemmel bir intro olmasının sebebi yalnızca şarkının muhteşemliği değil, aynı zamanda intro olarak görevini çok iyi yapması. Albümün genel tavrını bize çok iyi bir şekilde yansıtan, gidişatı çok net bir şekilde size belirten bir eser. Özensiz bir sound, çabasız Flow'lar ve matematikten yoksun üzerine uğraşılmamış bir kafiye şeması, ama trap ve mumble türleri için mihenk taşı sayılabilecek çoğu dinleyici için "klasik" olmuş bir albüm. Sebebi ise çok basit. Basit bir şekilde yaratılmış o etkileyici hatta baş döndürecek kadar muhteşem atmosfer. Bu şarkı da o atmosferin en büyük kanıtı.
Sürekli İnsanlar sorar "Abi kafiye desen yok, migos gibi etkileyici bir sound yok nedir bu Carti'yi özel kılan?" Cevabı Carti'nin unique tavrı ve tarzı. Bu şarkı da o "Carti" Tarzının en büyük kanıtı.

They cant put me in no genre baby cause i changed the Game.
Beni hiçbir türün içine koyamazlar bebeğim, çünkü ben oyunu değiştirdim.

I ain't felt like this in a long time

Son düzenleme:

Geri
Yukarı