PlayStation 5 vs Xbox Series X

FurkanOzelge

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Sadece iş bilgisayarım var, bu sebeple oyun oynayabilecek bir bilgisayarım yok. Bazı boş vakitlerimde ve kız arkadaşımla zaman geçirebilmek adına bir oyun konsolu almayı düşündüm. Game Pass'ten dolayı Xbox Series X aldım fakat hâlâ kararsızım. PSN Plus'ta birçok oyun var fakat genelde büyük Single Player oyunlarla dolu. Ben çok fazla konsola özel oyunları oynamıyorum zaten, GoW TLOU gibi oyunlar oynamak istesem de çok da önemi yok benim için. Daha çok girip bir iki saat vakit geçirip kapatabileceğim oyunlar iki kişilik oynayabileceğim oyunlar daha benim için. Bu sebeple Xbox Series X aldım fakat sizce bir hata mı yaptım? PSN Plus'ta da bu tarz oyunlar var mı? Çünkü Game Pass'e baktığımda bu tarz çok fazla oyun gördüm. Bir hata yapıyorsam eğer iptal edip PS5 siparişi vereceğim. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Oyun performansı ile ilgili bir problem yaşayacağımı düşünmüyorum daha çok oyun kütüphanesi ile ilgili düşünceleri merak ediyorum.

Kutuphane acisindan uyelikler ps5 icin pahalandi ama butce sorunu yoksa genel bazda daha iyi oldugunu dusunuyorum. Ps5 sahibi bir arkadasim da var, gamepass oyunlarini da biliyor ps uyelik oyunlarini da, ve ps uyeliginin daha iyi icerikler barindirdigini soyluyor ktp. olarak.

Geri
Yukarı