PlayStation için en iyi açık dünya oyunları nelerdir?

Hocam PlayStation en iyi açık dünya demişsiniz ben özel oyunlardan sıralayayım
Yarış: Gran Turismo 7 ve Gran Turismo sports bunun haricinde hikayeli açık dünya diyorsanız yarış olmayan söylerim.

Yarış: Gran Turismo 7 ve Gran Turismo sports bunun haricinde hikayeli açık dünya diyorsanız yarış olmayan söylerim.
Inkeddora-özsoy-ulti-açıyor-v0-fem5t2v2uqva1_LI.jpg

Gran Turismoya iyice baktım hatta bu konuyu açmadan önce büyük ihtimal Gran Turismoyu alırım demiştim Gran Turismonun açık dünyası nasıl ben daha çok Forza Horizondaki gibi açık dünyada sürmek istiyorumda tabiki arada bir yarışta yaparız

Gran Turismo'ya iyice baktım hatta bu konuyu açmadan önce büyük ihtimal Gran Turismo'yu alırım demiştim Gran Turismo'nun açık dünyası nasıl ben daha çok Forza Horizon'daki gibi açık dünyada sürmek istiyorumda tabii ki arada bir yarışta yaparız.

Hocam PlayStation için en iyisi gran turismodur fakat farklı alternatif arıyorsanız The Crew 2 öneririm Online da var güzel oluyor.

Hocam PlayStation için en iyisi gran turismodur fakat farklı alternatif arıyorsanız The Crew 2 öneririm Online da var güzel oluyor.
The Crew 2de baktım şimdi ben Forza Horizondaki gibi açık dünyada araba sürmek istiyorum güzel arabalar ile şuan aklımda 3 oyun var
Gran Turismo-Need For Speed Heat-The Crew 2 hangisini önerirsiniz veya hangisinin açık dünyası daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı