PlayStation Plus'da PS Plus koleksiyonu yok

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-02-05 at 14.55.08.jpeg
    WhatsApp Image 2023-02-05 at 14.55.08.jpeg
    188,2 KB · Görüntüleme: 54
Bekle fotoğraf atacağım şimdi.

Al dostum burada böyle yazıyor ben alırken buradan aldığım için PS5 vesaire bilmiyordum anladın mı?

Bak kardeşim orada yazan koleksiyon olsun oyun yardımı olsun bulut depolama alanı olsun özel paketler olsun HEPSİ PS5'e ÖZEL. Orada küçük yerde yazmaz. Almadan önce girersin internete bakarsın tamam?

Bekle fotoğraf atacağım şimdi.

Al dostum burada böyle yazıyor ben alırken buradan aldığım için PS5 vesaire bilmiyordum anladın mı?

İptal ettim param da gelmedi, çok iyi.

Bak kardeşim orada yazan koleksiyon olsun oyun yardımı olsun bulut depolama alanı olsun özel paketler olsun hepsi PS5'e özel. Orada küçük yerde yazmaz. Almadan önce girersin internete bakarsın tamam?

Dostum ne yazmamı bekliyorsun? PS5 veya PS4 özel bir şey yazmıyorlar yazsalar internete bakarım. Ben almadan önce ne olduğunu araştırdım, PS5'e özel diye bir şey görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İptal ettim paramda gelmedi çok iyi.

Gelmez onu da söylüyor adamlar. Dijitalden aldığın bir oyun da olsa o da gelmez indirirken iptal etmediğin sürece. İndikten sonra oyunu da iptal edemiyorsun aklında olsun yazıyor zaten bunlar.

İptal ettim paramda gelmedi çok iyi.

Dostum iyi misin ne yazmamı bekliyorsun PS5 veya PS4 özel bir şey yazmıyorlar yazsalar int e bakarım ben almadan önce ne olduğunu araştırdım PS5'e özel diye bir şey görmedim.
Sen niye hala Sony'i savunuyorsun dostum Sony bu kadar takmaz fanboyluğunda böylesi.

Bayağı iyi araştırmışsın kardeşim tebrik eder başarılarının devamını dilerim :)

Gelmez onu da söylüyor adamlar. Dijitalden aldığın bir oyun da olsa o da gelmez indirirken iptal etmediğin sürece. İndikten sonra oyunu da iptal edemiyorsun aklında olsun yazıyor zaten bunlar.

Bayağı iyi araştırmışsın kardeşim tebrik eder başarılarının devamını dilerim :)

Xbox adamadır PC için alıyorum adamlar iade yapıyor mis gibi PS Plus'ta Online girme için para alsın EA'den farkları yok hacı sen benimle tartışmayı bırak çoluk çocuğun varsa onlarla ilgilen kardeşim.

Xbox adamadır PC için alıyorum adamlar iade yapıyor mis gibi PS Plus'ta Online girme için para alsın EA'den farkları yok hacı sen benimle tartışmayı bırak çoluk çocuğun varsa onlarla ilgilen kardeşim.
Xbox'ta da Online için Gold üyelik alman gerekiyor. Xbox'ta para iadesinin karşılığı olarak üyeliğin anında gidiyor. PS Plus'ta ise diğer üyelik sistemlerinde olduğu gibi yenilenme tarihine kadar kullanmaya devam ediyorsun. Madem bilmiyorsun konuşma ya da git araştır. Bir de lütfen şu tavrını değiştir. Bu tavırla yardım alamaz üstüne aşağılanırsın. Sonra insanlara laf atmaya devam eder daha da kötü duruma düşersin.

Xbox'ta da Online için Gold üyelik alman gerekiyor. Xbox'ta para iadesinin karşılığı olarak üyeliğin anında gidiyor. PS Plus'ta ise diğer üyelik sistemlerinde olduğu gibi yenilenme tarihine kadar kullanmaya devam ediyorsun. Madem bilmiyorsun konuşma ya da git araştır. Bir de lütfen şu tavrını değiştir. Bu tavırla yardım alamaz üstüne aşağılanırsın. Sonra insanlara laf atmaya devam eder daha da kötü duruma düşersin.

Ben sana kötü bir şey demedim Sony'e diyorum sen bana laf atmaya başladın ayrıca Xbox'ta aboneliği iptal edince paranı geri alabilir veya üyelik bitene kadar kullanıp almayada biliyorsun PlayStation 40 TL verdim hiçbir şey vermedi sadece güya Online oyun oynatacak oyunda yok ama işte paramı geride alamıyorum teşekkür ederim yardımın için Sony iyki Türkiye'den çekilliyor zaten oyununda alınmıyor o fiyatlara sen bu uslubla insanları aşağılayarak yardım edeceksen bir daha yardım etmeye kimseye kardeşim.

Ya arkadaşım yazmıyor öyle bir şey satın alma sayfasında iyi misin sen bu kadar da fan boy olmayın Sony'nin.

İstediği şey olmadı ya hemen Sony'nin köpeği onun fanboyu hocam alırken az araştırma yapsan zaten Collection'un PS5 özel olduğunu anlayacaksın.

Ben sana kötü bir şey demedim Sony'e diyorum sen bana laf atmaya başladın ayrıca Xbox'ta aboneliği iptal edince paranı geri alabilir veya üyelik bitene kadar kullanıp almayada biliyorsun PlayStation 40 TL verdim hiçbir şey vermedi sadece güya Online oyun oynatacak oyunda yok ama işte paramı geride alamıyorum teşekkür ederim yardımın için Sony iyki Türkiye'den çekilliyor zaten oyununda alınmıyor o fiyatlara sen bu uslubla insanları aşağılayarak yardım edeceksen bir daha yardım etmeye kimseye kardeşim.

Oyunları alamadın diye Sony'nin Türkiye'den gitmesine seviniyorsun bu da sende bir sıkıntı olduğunu gösteriyor umarım hayatın boyunca oyun oynayamazsın Sony'nin gitmesi demek TR tarafında Sony'e ait her şeyin farklı aracı firmaya verilmesi demek bu da yerelleştirme ve özel fiyatlandırmanın gitmesi demek senin de zekan buna elverişli olmadığı için beddua ediyorsun sat ya sen konsolunu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı