Powercolor R9 280x vs R9 285

İki kartında fps testlerini atarmısınız. Kafamızda soru işareti kalmasın. Hepimiz insanız siz de ben de yanılıyor olabiliriz. Somut veriler her zaman doğru ve kesindir.

5-10 fps den daha fazla olabilir. Dediğim gibi test sonuçları varsa atarmısınız.

Ayrıca 10 fps'nin ne kadar önemli olduğunu anlamıyorsunuz. O zaman r9 285 almayalım r9 280, r9 270X alalım. Ne de olsa 10 fps fark var.

Bu mantıkla giderseniz hiçbirşey olmaz ordaki 5-10 fps fark mecazi anlamda ileride yeni teknolojinin farkını anlarsınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burdaki videodan görülebileceği gibi r9 285 overclock ile r9 280X'i geçtiği bile oluyor şuan daha yeni bir kart güncellemeler çıktıkça dahada iyi olucaktır.

Yanılıyor olabilirim. Kafamda soru işaretleri var. Ben de bu hafta sistem toplayacağım. Lütfen beni aydınlatın. Biri 3gb 384 bit çekirdek hızı daha fazla; diğeri 2gb 256 bit çekirdek hızı düşük ama yeni teknoloji hangisi daha iyi fps verir?

Eğer dediğim gibi 5-10 fps için yeni teknolojiden vazgeçiceksen o senin kararın 3 gb 384 bit olması birşeyi değiştirmez r9 285 yeni teknoloji olduğu için daha verimli kullanıyor , ben r9 285 öneriyorum biraz daha beklersen Msi, Asus versiyonları gelir eğer beklemem dersen Powercolor r9 285 öneririm

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı