Profil gizliliği bölümündeki seçenekler hakkında

Peach

Hectopat
Selam, belirttiğim görüntü üzerinde ki seçenekler tam olarak ne işe yarıyor acaba? Bilen varsa detaylı olarak açıklarsa sevinirim. Hepsinin tam olarak ne işe yaradığı ve ne yaptığı hakkında bir fikrim yok. Dolayısıyla konu açarak sormak istedim. Hem ben bilmiş olurum, hem de diğer bilmeyenler için de faydalı olmuş olur.

1602929430274.png

İlk seçenek:
Mesela siz beni takip ediyorsunuz, ben sizin profilinize gizli olsa dahi girebilirim.

Hakkında bölümünüzü okuyabilirim vs.

2. Tarayıcınız ve İsletim sisteminiz gorunuyor secerseniz.

Masaustunde, mesaj yazinca mesajlarinizin gozuktugu yerin altinda.

Screenshot_20201017-132318_Chrome.jpg

3. Takip ettiginiz uyeler profilinizdeki mesajlari gorebilir ama standart uyelere profil mesaji atma olayi yok.

Moderasyondan veya katkida bulunan olmaniz lazim oraya bir sey yazabilmek icin.

4. 'ü anlayamadim tam.

5. Ozel konusma da standart uyelere kapali ama eskiden yapilabiliyordu. Size de takip ettiklerinizin mesaj yazabilmesini sagliyordu.

6. O da profilinizdeki ayrintilardan olsa gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk seçenek:
Mesela siz beni takip ediyorsunuz, ben sizin profilinize gizli olsa dahi girebilirim.

Hakkında bölümünüzü okuyabilirim vs.

2. tarayıcınız ve isletim sisteminiz gorunuyor secerseniz.

Masaustunde, mesaj yazinca mesajlarinizin gozuktugu yerin altinda.

Eki Görüntüle 705027

3. takip ettiginiz uyeler profilinizdeki mesajlari gorebilir ama standart uyelere profil mesaji atma olayi yok.

Moderasyondan veya katkida bulunan olmaniz lazim oraya bir şey yazabilmek için.

4.'u anlauamadim tam.

5. ozel konusma da standart uyelere kapali ama eskiden yapilabiliyordu. Size de takip ettiklerinizin mesaj yazabilmwsini sagliyordu.

6. o da profilinizdeki ayrintilardan olsa gerek.

Teşekkür ederim. Şimdi çok iyi anladım. Sadece 6. olanın detayını anlayamadım. Yani 1. ile 6. arasında ki fark nedir tam olarak acaba?

Teşekkür ederim. Şimdi çok iyi anladım. Sadece 6. olanın detayını anlayamadım. Yani 1. ile 6. arasında ki fark nedir tam olarak acaba?
Tahminim doğum tarihi gibi şeyler ama emin değilim pek.

Profilim açık benim, kimliğimi kapattım. Hesap detayları ise açık.
Bakalım neler görebileceksiniz benim hakkımda?

Bu arada haber beslemesini anlatayım, sizi takip eden kişiler sizin etkinlik akışınızı görebiliyor mesela nereye mesaj yazdınız, hangi ifadeleri kime bıraktınız gibi anlık şeyler.

Bunu, başkalarının sizinkini görmesini kapatıyor.

Tahminim doğum tarihi gibi şeyler ama emin değilim pek.

Profilim açık benim, kimliğimi kapattım. Hesap detayları ise açık.
Bakalım neler görebileceksiniz benim hakkımda?

Bu arada haber beslemesini anlatayım, sizi takip eden kişiler sizin etkinlik akışınızı görebiliyor mesela nereye mesaj yazdınız, hangi ifadeleri kime bıraktınız gibi anlık şeyler.

Bunu, başkalarının sizinkini görmesini kapatıyor.

İmza, takipçileriniz ve takip ettiklerinizi görebiliyorum şu an. Sanırım doğum tarihi gibi ek detaylar için geçerli o seçenek, haklısınız. Teşekkür ederim ilginiz için.

İmza, takipçileriniz ve takip ettiklerinizi görebiliyorum şu an. Sanırım doğum tarihi gibi ek detaylar için geçerli O, haklısınız. Teşekkür ederim ilginiz için.
Şimdi baktım, onlar olamaz. Ben kendim başka bir ayar ile doğum tarihimi gizledim.

Ödüllerim ve açıklamam olabilir ama emin değilim, önceki tahminim tutmadı mesela (Doğum tarihi).

Şimdi baktım, onlar olamaz. Ben kendim başka bir ayar ile doğum tarihimi gizledim.

Ödüllerim ve açıklamam olabilir ama emin değilim, önceki tahminim tutmadı mesela (doğum tarihi).

Ödülleriniz ve açıklamanız gözüküyordu ama yazmayı unuttum aslında. Şu an henüz gözüküyor hatta. Kimlik bilgisi farklı bir şey sanırım ama çözemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı