ProLiant ML110 G7 PCIe slotu çok dar

TerabyteForever

Megapat
Makaleler
7
Daha fazla  
ProLiant ML110 G7 sunucuma 1050Ti takmak istiyorum fakat PCIe slotum çok dar. MSI'ın Gaming serisi olmayan tek fanlı 1050Ti'ını almak istiyorum. Low Profile 1050Ti bile işimi görür. PCIe slotunun resmini atıyorum.

Şu an Low Profile bir R7 240 takılı.

IMG-20180220-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İki seçenek var; ya oraya sığabilen bir model bulmanız gerekiyor. Ya da uzatma kablosu alarak sorunu çözebilirsiniz. Şöyle bir şey işinizi görebilir:

Dosya Ekleri

• pr_01_56.png
    pr_01_56.png
    268,1 KB · Görüntüleme: 79
İki seçenek var; ya oraya sığabilen bir model bulmanız gerekiyor. Ya da uzatma kablosu alarak sorunu çözebilirsiniz. Şöyle bir şey işinizi görebilir:

Peki hocam, uzatma kablosunu aldım diyelim, dik koyulması lazım sanırım kartın. Onu nasıl hallederim?

Bu konuda iş biraz sizin yaratıcılığınıza kalıyor gibi. Dik koymak zorunda değilsiniz ama kasada uygun gördüğünüz bir yere sabitleyebilirsiniz. Diğer slotları kullanmıyorsanız onların üzerine veya çok az eğim vererek bir şekilde kasanın arka paneline sabitleyebilirsiniz.

Şu tarz bir sistem de olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı