PS 5 alınır mı?

Henüz PS5 aldıracak önemli bir exclusive oyun çıkmadı. Çıkan oyunlar PS4'de de var. Ama sonuçta yeni nesil ve seni rahat 6 - 7 yıl götürecek cihaz. Eğer paran varsa al. Zaten her gün her şeyin fiyatı artmaya başladığını düşünürsek, bir an önce almak daha mantıklı geliyor.

A101'in sitesinde 14.499 lira. Onu tercih edebilirsin.

Ben de aynı ikilemdeydim lakin örümcek adamın ve last of us part 1'in pc'ye geleceğini duyunca vazgeçtim ps5'den. Bence her şekilde pc daha kaliteli. Artı bir de oyun fiyatları var. Elden ring dümdüz sürüm 500 lira ps5 için.

Henüz PS5 aldıracak önemli bir exclusive oyun çıkmadı. Çıkan oyunlar PS4'de de var. Ama sonuçta yeni nesil ve seni rahat 6 - 7 yıl götürecek cihaz. Eğer paran varsa al. Zaten her gün her şeyin fiyatı artmaya başladığını düşünürsek, bir an önce almak daha mantıklı geliyor.

Hocam bence Xbox Series S ama PS istiyorsanız PS5, yeni nesil sizi bayağı bir götürür. Series S hem yeni nesil hem ucuz Game Pass'te var yeni çıkan oyunlar ekleniyor bence Series S'i bir alternatif yapabilirsiniz.

Ben de aynı ikilemdeydim lakin örümcek adamın ve Last of Us part 1'in PC'ye geleceğini duyunca vazgeçtim PS5'den. Bence her şekilde PC daha kaliteli. Artı bir de oyun fiyatları var. Elden Ring dümdüz sürüm 500 lira PS5 için.

Arkadaş PC demiş ben bahsetmedim ama evet şu an en iyi tercih PC oyunlar ucuz ve Game Pass PC de de var ben 15 k ya 3060 sistem onerebilirim

Hocam neden begenmedim biraktiniz, begenmediginiz bir şey mi oldu.

Son düzenleme:
Ps5 sahibiyim donanım olarak bi eksiği yok fakat ps5 exclusive tarafında eksiklikler var ama memnunum.Seçim sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı