PS3 oyun kasar mı ?

30'un altına iner evet. Zaten PS4'te bile çoğu oyun 25-30 FPS çalışıyor. Buna nasıl katlanabiliyorlar anlayamadım. Mesela bilgisayarımda 40 FPS'ye insin oyun kendimi daralmış, sıkılmış hissediyorum. PS4 almalısın eğer alacaksan da.

PS4'te de düşebilir. Oyuna bağlı bu. Mesela AC: Unity ilk çıktığında berbattı ve özellikle kalabalık alanlarda 20'lere kadar düşüyordu. Sonuçta yine grafik işlemesi var. Ancak merak ediyorsanız söyleyeyim, PS3 GTA Online'da FPS düşüşlerini önlemek için bir ara oyundaki NPC araçlar kaldırılmıştı. :)

30'un altına iner evet. Zaten PS4'te bile çoğu oyun 25-30 FPS çalışıyor. Buna nasıl katlanabiliyorlar anlayamadım. Mesela bilgisayarımda 40 FPS'ye insin oyun kendimi daralmış, sıkılmış hissediyorum. PS4 almalısın eğer alacaksan da.
20 bile değil 2 FPS çalışıyor :D Bu neyin kafası kardeş :D Oyunların neredeyse hepsi sabit 30 FPS. 60 FPS oyunlarda FPS oyunları oluyor.

Playstation 3'üm var gta 5 de patlamalı sahnelerde 20 iniyor ama anlık , alacaksan ps4 almalısın max 26 fps düşer.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı