PS3'e PS4 yazılımı yüklemek

Hocam benim PlayStation 3 Downgrade rehberimi bilirsiniz 4.88'den 3.55'e düşürüyorum surumu oradaki işlemlerin aynısı yapılıyordu ama 3.55 güncelleme dosyası yerine PS4 güncelleme dosyası kuruluyordu ve kurmak için kullanılan PS4 güncelleme dosyası ile oynanılıyor ve aktif bir QA imzasına sahip olması gerekiyordu ve güncelleme dosyasında oynamalar başlıyordu ilk olarak bu QA olayı sonra PS3 donanimlarini tanıması için oynamalar öyle möyle sonunda kurulum başarılıydı. Bu olayı böyle hatırlıyorum ama bazı yerleri yanlışta olabilir kesin değil yani.
Denemeyi de düşünmüyorda değilim ayrıca bayağı bir araştırmam gerekecek daha güncelleme dosyası bulunabilenecek mi?
Elimde ps3 olsa yapardım

Böyle bir şey mümkün arkadaşlar. hatta PlayStation'a Windows gibi işletim sistemleri PS Vista, PSP, PS4, PS5 Valorant, LoL gibi her şeyi yüklemek mümkün.
Biraz geç olacak ama nasıl mümkün hocam? Kanıtın var mı hadi yükleniyor diyelim PS3 gücü belli 16 senelik cihaz PS5 ve bilgisayar oyunlarını nasıl oynatsın?

Böyle bir şey mümkün arkadaşlar. Hatta PlayStation'a Windows gibi işletim sistemleri PS Vista, PSP, PS4, PS5 Valorant, LoL gibi her şeyi yüklemek mümkün.

PS4 olsa neyse, PS3 512 MB RAM belleği bulunuyor. Linux kurulabilir fakat oyun oynanamaz.

Hocam benim PlayStation 3 Downgrade rehberimi bilirsiniz 4.88'den 3.55'e düşürüyorum surumu oradaki işlemlerin aynısı yapılıyordu ama 3.55 güncelleme dosyası yerine PS4 güncelleme dosyası kuruluyordu ve kurmak için kullanılan PS4 güncelleme dosyası ile oynanılıyor ve aktif bir QA imzasına sahip olması gerekiyordu ve güncelleme dosyasında oynamalar başlıyordu ilk olarak bu QA olayı sonra PS3 donanimlarini tanıması için oynamalar öyle möyle sonunda kurulum başarılıydı. Bu olayı böyle hatırlıyorum ama bazı yerleri yanlışta olabilir kesin değil yani.
Denemeyi de düşünmüyorda değilim ayrıca bayağı bir araştırmam gerekecek daha güncelleme dosyası bulunabilenecek mi?
hocam denedinmi oluyormu

hocam denedinmi oluyormu

Yeni konular

Geri
Yukarı