PS4 İçin 250 Dolara Ne Alınmalı?

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Yazdan beri uzun düşüncelerim sonucu PS4 almaya karar verdim. Laptop ve masaüstü bir bilgisayar arsında çok zor karar verdim ama son kararım PS4 oldu. Amerika'dan tanıdığım getirecek 400$ fiyatı ile.

Birde bunun yanına oyun veya başka şeyler de almak istiyorum PS4 ile ilgili. 250$ kaldı harcamak için. Sizce ne seçmeliyim? Watch Dogs çıksa hiç düşünmeden alırdım ama çıkmıyorki. :( Battlefield 4 ve CoD Ghosts istemiyorum. 2. kol alınmalı mı acaba? Bunlar gibi birçok sorum var. Bu konuda tartışalım. (1 oyun 60 dolar.)

500 GB hafızası var. Şu anda piyasada olan oyunlardan alacağım. Daha tarihi bile belli olmayan bir oyunu nasıl bekleyebilirim? :(

Sana tavsiyem en az 1 TB HDD alman çünkü 500 GB yeterli değil ileride sorun çıkarır.
Ekstra olarak 1 kol alabilirsin onun dışında kesinlikle inFamous al.
Futbol seviyorsan FIFA 14 al.

Yazdan beri uzun düşüncelerim sonucu PS4 almaya karar verdim. Laptop ve masaüstü bir bilgisayar arsında çok zor karar verdim ama son kararım PS4 oldu. Amerika'dan tanıdığım getirecek 400$ fiyatı ile.

Birde bunun yanına oyun veya başka şeyler de almak istiyorum PS4 ile ilgili. 250$ kaldı harcamak için. Sizce ne seçmeliyim? Watch Dogs çıksa hiç düşünmeden alırdım ama çıkmıyorki. :( Battlefield 4 ve CoD Ghosts istemiyorum. 2. kol alınmalı mı acaba? Bunlar gibi birçok sorum var. Bu konuda tartışalım. (1 oyun 60 dolar.)
Watch Dogs daha piyasaya çıkmadı. Lansmanı yapıldı. PC, PS4 ve XBOX One ' a çıktı. Hatta kutu açılım videosu bile yayınladı.

Sana önerebileceğim iki oyun var. İkisinden birini seç. inFamous Second Son ve Killzone Shadow Fall. İkiside Exclusive oyun ve grafikler çok güzel. Killzone Shadow Fall ' ın ışıklandırmaları falan muazzam olmuş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı