PS4 mü, Xbox one mı?

Merhabalar, bu xbox'larda örneğin bilgisayarımdaki orjinal oyunu xbox'a yansıtıp oynayabilir miyiz ? kastetdiğim şey bilgisayarı TV'ye yansıtmak değil ! microsoft tabanlı herhangi bir bilgisayarda steam'den satın alınan oyunu yine microsoft tabanlı olan xbox' aracılığıyla oynayabilir miyiz ?

Edit: Bir sorum daha var, bu konsol platformunda illa kutulu oyun mu almak gerekiyor ? yani steam, origin tarzında orjinal oyun satınalabileceğimiz ve oyunları sanal kütüphanede saklayabileceğimiz bir platform var mı ? Çünkü aldığımız kutulu oyunun dvd'si kırıldı mı yada kayboldu mu ne yapacağız ?

Tabi ki var. Playstation Store. Ama fiyatları kazıktır. Aral Game gibi fiyatlar ile satar. O yüzden çoğu kişi bende dahil olmak üzere kutulu tercih ediyor. Eğer blu ray diski kırılırsa yapacak bir şey yok. Oyuna bir daha giremezsiniz.

Merhabalar, bu xbox'larda örneğin bilgisayarımdaki orjinal oyunu xbox'a yansıtıp oynayabilir miyiz ? kastetdiğim şey bilgisayarı TV'ye yansıtmak değil ! microsoft tabanlı herhangi bir bilgisayarda steam'den satın alınan oyunu yine microsoft tabanlı olan xbox' aracılığıyla oynayabilir miyiz ?

Edit: Bir sorum daha var, bu konsol platformunda illa kutulu oyun mu almak gerekiyor ? yani steam, origin tarzında orjinal oyun satınalabileceğimiz ve oyunları sanal kütüphanede saklayabileceğimiz bir platform var mı ? Çünkü aldığımız kutulu oyunun dvd'si kırıldı mı yada kayboldu mu ne yapacağız ?
Playstation'da Playstation Store, Xbox One'da ise Xbox Marketplace mevcut dijital de alınıyor. PC'de Steam tarzı sitelerden alınan oyunlar Xbox'da açılamıyor.

Tabi ki var. Playstation Store. Ama fiyatları kazıktır. Aral Game gibi fiyatlar ile satar. O yüzden çoğu kişi bende dahil olmak üzere kutulu tercih ediyor. Eğer blu ray diski kırılırsa yapacak bir şey yok. Oyuna bir daha giremezsiniz.
İyimisiniz? Ps store de oyunlar kutuluya göre daha ucuz.

Gittgidiyor.com da far cry primal 145 tl ye bulunurken ps store da 260 tl. Ac sydincate 105 tl ye gittigidiyor da bulunurken ps store da 260 tl. Gta 5 gittgidiyor da 150 tl ye bulunurken ps store da 190 tl. Star wars battlefront gittgidiyor da 120 tl iken ps store da 209 tl. Daha sayayım mı? Asıl siz iyi misiniz? Kafanızı bir yere vurmadınız değil mi?

TR PS Store'dan oyun alınmaz. Hong Kong PS Store görüp görebileceğiniz en ucuz oyunları satar. Örneğin The Division ilk çıktığında konsol Dünyası'nda 180-190 liradan, TR PSN'de 260 liradan satılırken 140 lira HK PSN fiyatıydı. İyi araştırmak lazım bunları.

Cok fazla mesaj vardi hepsini okumadim. Bende var ps4 gayet memnunum. Ben de cok arastirdim bu konuyu. Soyle bir sey duydum. Oyun icin ps4 eglence icin xbox1. Turuncu levye ve teknoseyir incelemeleri ve karsilastirmalari hosuma gitmisti. Onlardan sonra ps4 e karar verdim. Senin de izlemeni tavsiye ederim

Sorunun tam cevabi degil ama bi fikrin olmasi icin. Benim de mesajlarim var burda

Playstation 4 vs PC Artı ve Eksiler

Gittgidiyor.com da far cry primal 145 tl ye bulunurken ps store da 260 tl. Ac sydincate 105 tl ye gittigidiyor da bulunurken ps store da 260 tl. Gta 5 gittgidiyor da 150 tl ye bulunurken ps store da 190 tl. Star wars battlefront gittgidiyor da 120 tl iken ps store da 209 tl. Daha sayayım mı? Asıl siz iyi misiniz? Kafanızı bir yere vurmadınız değil mi?
Ben n11 gibi siteleri baz almadım. Başıma çok geldi çok tokatladılar beni. Söylemeyi unutmuşum Teknosa gibi yerlerle arasında 20 TL ucuz bir fark var bunu demek istedim :D

Ben n11 gibi siteleri baz almadım. Başıma çok geldi çok tokatladılar beni. Söylemeyi unutmuşum Teknosa gibi yerlerle arasında 20 TL ucuz bir fark var bunu demek istedim :D
DR , Aral Game ve diğer teknoloji marketlerinden sakın oyun almayın, aldırtmayın. Gittgidiyor, n11 veya spotçulardan alın oyunlarınızı. Buralarda yeni çıkan çoğu oyun 120-130 tl ye bulunabiliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı