PS4 Slim Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

paraksiteles

Hectopat
Merhaba,

Bugün 2. el bir PS4 Slim cihaz aldım. Kişi Turkcell'den 2 ay önce almış. Avrasya garantili. Kutusunda da yazıyor. Ancak cihazın üzerinde seri no göremedim. Cihazın arka iç kısmında made in China yazısının yanında 4-7. diye giden rakamlar mevcut. Cihazın kutusunda beyaz kartonda 4-7. İle gidip 762 sayısı varken cihazın kendisinde 4-7. İle başlayıp ortadaki 3 hane farklı. Ben bu cihazın avrasya garantili olup olmadığını nasıl öğrenebilirim. Elimde avrasya garanti belgesi var artı olarak kişinin bayiden aldığı Turkcell evrakı var Haziran ayında alındığı görünüyor. Ancak alınan cihaz ile bana verdiğinin aynı olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Yardımcı olan olursa sevnirim.
yokmu yardımcı olabilecek ? Eldeki cihazın elimdeki kutuya ait olduğunu anlayabileceğim bir yol var mı ?

Son düzenleme:
Buradan baktığımda çıkmıyor. Zaten demek istediğim bu değil. Elimdeki faturada ve garanti belgesinde eurasia olduğu yazıyor. Ben sadece kişinin bana o fatura ve garantiye ait olan cihazı değilde başka bir cihaz verdiğini düşünüyorum. Cihaz üzerinde bir seri numarası bulunmamaktadır.

Buradan baktığımda çıkmıyor. Zaten demek istediğim bu değil. Elimdeki faturada ve garanti belgesinde eurasia olduğu yazıyor. Ben sadece kişinin bana o fatura ve garantiye ait olan cihazı değilde başka bir cihaz verdiğini düşünüyorum. Cihaz üzerinde bir seri numarası bulunmamaktadır.
Aldığın kişiden hesap sor. Seri numarası yoksa bir sıkıntı olabilir.

Konuyu hortlatıyorum ama aynı durum 30 senelik arkadaşımın başına geldi bugün. Meğer firma Sony garantili derken başka bir cihazın garanti belgesini koymuş içine. Araştırma yaparken bu konuda denk geldim. Yazayım dedim. Umarım çözülmüştür sizin sorununuz.

Geri
Yukarı