PS5 cihazını PS Plus üyeliği ile devretmek sorun yaratır mı?

adanalı001

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim PS5 cihazını kendi PSN Plus ve EA Play üyeliğim ile bir başkasına devretmemde güvenlikle alakalı bir sorun var mı acaba? Kendi kart bilgilerimi silip vereceğim.

Ben de bir sorun çıkacağını sanmıyorum ama yine de siz daha iyi bilirsiniz diye sorayım dedim arkadaşlar. Başka bilgisi olan arkadaşlar da varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.

Hocam daha önce PS Plus hesabımla beraber konsolumu da satmıştım zamanında. Alıcı şahsın gözü önünde kendi kredi kartı bilgilerimi hem konsolu hem de PC'yi kullanarak kaldırdım, e-posta ve şifre değişikliklerini alıcı şahsın isteği doğrultusunda yaptım, ben bu satışı gerçekleştireli 5 sene oldu ve bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Hocam daha önce PS Plus hesabımla beraber konsolumu da satmıştım zamanında. Alıcı şahsın gözü önünde kendi kredi kartı bilgilerimi hem konsolu hem de PC'yi kullanarak kaldırdım, e-POS'ta ve şifre değişikliklerini alıcı şahsın isteği doğrultusunda yaptım, ben bu satışı gerçekleştireli 5 sene oldu ve bir sorun yaşamadım şimdiye kadar.

Anladım hocam teşekkürler.

Geri
Yukarı