PUBG envanter para eder mi?

Ellie7091

Centipat
4 gündür PUBG oynuyorum. Bugün fark ettim. 015 $'lık silahlar mevcut. Bir de anahtarlarla hep sandık açtım. Bunları saklamak gerekli mi öylesine oynuyordum normalde. Ama günümüz Steam fiyatlarını düşününce kullanmamak mantıklı geldi. CS:GO gibi kazanç olma olasılığı olur mu? Premium değilim. Standart oyuncuyum.

4 gündür PUBG oynuyorum. Bugün fark ettim. 015 $'lık silahlar mevcut. Bir de anahtarlarla hep sandık açtım. Bunları saklamak gerekli mi öylesine oynuyordum normalde. Ama günümüz Steam fiyatlarını düşününce kullanmamak mantıklı geldi. CS:GO gibi kazanç olma olasılığı olur mu? Premium değilim. Standart oyuncuyum.
Hocam eğlenceli mi, Türk oyuncular geliyor mu?
Ona göre bende indireyim.

Hocam eğlenceli mi, Türk oyuncular geliyor mu?
Ona göre bende indireyim.

Hocam ben 2-3 maç tek başıma oynayıp çıkıyorum. Envarterde ürün görünce devamlı oynarım herhalde. Arkadaş çevreniz varsa keyifli olur.

Aktif oynuyorum, son bir senede toplasan 10 dolarlık item gelmiştir. CS'ye kıyasla envanterin pek bir değeri olduğunu söyleyemem.

CS zamanında paralı almayınca o fırsatı kaçırdım. O kadar olmasa da zamanla belki 1-2 oyun parası belki çıkar dedim. Çok teşekkür ederim.

Aktif oynuyorum, son bir senede toplasan 10 dolarlık item gelmiştir. CS'ye kıyasla envanterin pek bir değeri olduğunu söyleyemem.

Premium için 4 dolar lazımmış sanırım. Onu Steam hesabından mı çeker acaba? Haritaları seçemiyorum rastgele atıyor.

Son düzenleme:
Evet. Haritaları seçme olayının premium ile alakası yok bu arada. Premium alınca dereceli vb. açılıyor sadece.

Çok teşekkürler.

Hocam kusura bakmayın ara ara çok yazdım size ama bunlarda fiyat var ama satılmıyor. Daha sonradan satılır mı acaba?

Ekran görüntüsü 2023-12-21 224906.png

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın ara ara çok yazdım size ama bunlarda fiyat var ama satılmıyor. Daha sonradan satılır mı acaba?
Onlar satılabilir öğeler değiller. Üzerinde fiyat yazmasının sebebi de tahminimce pazarda bazı öğeler sadece alınabilir oluyor, o fiyatı belirtiyor. Tabii sizde varsa satamıyorsunuz.

Çok teşekkürler.

Eki Görüntüle 2060699
Etiketler kısmında "Pazarlanamaz" yazan hiçbir öğe satılabilir değil ne yazıkki. Yalnızca o hesapta kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Onlar satılabilir öğeler değiller. Üzerinde fiyat yazmasının sebebi de tahminimce pazarda bazı öğeler sadece alınabilir oluyor, o fiyatı belirtiyor. Tabii sizde varsa satamıyorsunuz.

Etiketler kısmında "pazarlanamaz" yazan hiçbir öge satılabilir değil ne yazık ki. Yalnızca o hesapta kullanabileceğiniz anlamına geliyor.

Fiyatları görünce çok karar veremedim. Bir de 1 haftadır oynuyorum. Dedim belki sonradan değişikliğe gider.

Cevaplarınız için çok teşekkürler.

Geri
Yukarı