Çözüldü PUBG MSVCP140.DLL Hatası - Windows 7

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tugay_10

Hectopat
Steam üzerinden PUBG satın aldım ve yükledim. Oyuna girmeye çalışırken MSVCP140.DLL hatası alıyorum.
Windows 7 Ultimate ( 64 bit işletim sistemi )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hatayı Windows 7 kullandığınız için alıyorsunuz.
Sisteminize uygun olanı buradan indirin ve kurun. Olmaz ise Windows 10'a geçin.
Hocam Windows 10 hiç kullanmadım ondan dolayı Windows 10'dan çekiniyorum, uzun yıllardır Win7 kullanıyorum sadece PUBG'de sorun yaşadım. Verdiğiniz linkten Windows 7 için olan tüm güncellemeleri indirdim. "Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil" diyor. Lakin denetim masası - Windows update kısmında biriken tüm güncellemeleri yaptım. Şu an işletim sistemi Win7'nin en güncel versiyonu. Bu sorunu çözenler olmuş, biz Win7 üzerinden çözüp açamaz mıyız bu oyunu? Tek çare Windows 10 mu?

Windows 8.1 ile açabilirsiniz ama yakın zamanda Windows 10 hariç diğer tüm işletim sistemleri işlevini yitirecek. Microsoft bizi Windows 10'a mecbur bırakıyor anlayacağınız. Benim önerim Windows 10 kullanmaya başlayıp zamanla çözmeniz. Uzun süreceğini zannetmem kısa sürede alışırsınız.

Peki Windows 10'a internet üzerinden geçiş yapsak olur mu? Örnek olarak şu videodaki gibi.
Yoksa ISO dosyasını indirip USB'e yazarak geçmek mi daha iyi olur farkı var mı? Çünkü verdiğiniz linkteki güncellemeyi de kabul etmiyor. Tek çare Windows 10'sa Win10'a geçeceğim ama hangi yolu tercih edeyim? ISO mu, yoksa verdiğimi videodaki gibi de olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı