QuadCast vs Rode NT USB+

Sait Turan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, aktif olarak YouTube'da içerik üretiyorum ve halihazırda HyperX'in QuadCast s mikrofonunu kullanıyorum. QuadCast ses kaydı alırken çok fazla dip ses alıyor ve ekstra kaliteli bir popfilter kullanmama rağmen sesimde patlama yaratıyor. Ne yaparsam yapayım çözemedim bu sorunu, sesin patlamaması için mikrofondan uzak durmam gerekiyor lakin bu sefer de sesimi güzel kayıt etmiyor. Bu konudan mütevellit mikrofonumu değiştirmeye karar verdim Rode NT USB+ şu an için kafamdaki en güçlü aday. Fakat biraz da tavsiye istiyorum, QuadCast'ten Rode'a geçiş mantıklı mı? Aralarında geçiş yaparken cebimden bir 3000 TL para çıkacak. Ya da 7000 TL'sına kadar bir mikrofon tavsiyeniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende HyperX kullanıyorum dediğiniz şeyleri yaşıyorum. Rode NT USB+'a geçiş mantıklı YouTube videoları için bu fiyata daha iyi mikrofon bulamazsınız. Ama 7000 TL verilmez bence. 2. El bakabilirsiniz yada arada amazonda indirime giriyor.

Bende HyperX kullanıyorum dediğiniz şeyleri yaşıyorum. Rode NT USB+'a geçiş mantıklı YouTube videoları için bu fiyata daha iyi mikrofon bulamazsınız. Ama 7000 TL verilmez bence. 2. El bakabilirsiniz yada arada amazonda indirime giriyor.
Rode 3000 TL’ye gelecek. 7000 benim mikrofon bütçem.

Rode 3000 TL’ye gelecek. 7000 benim mikrofon bütçem.
Rode 3000TL'ye geliyorsa alın. Daha fazlasını vermeye gerek yok. 7000 TL'ye benim bildiğim daha iyi mikrofon da yok.

Geri
Yukarı