R5 3600X sistemde FiveM'de GPU kullanımı düşüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mesker

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Sistemimde bir anda GPU kullanımı düşüyor ve oyuna drop giriyor fakat bunu her oyunda yapmıyor R6, PUBG, Arma 3 bu oyunlarda olmuyor fakat FiveM oynarken bir anda GPU kullanımı düştüğü için drop yiyorum. Sistem yeni sizce sıkıntı nedir?

• R5 3600X.
  • 1660 Super.
  • 16 GB 3200 8X2.
  • 512 GB M.2 SSD.
  • B450M.

Merhaba. Sistemimde bir anda GPU kullanımı düşüyor ve oyuna drop giriyor fakat bunu her oyunda yapmıyor R6, PUBG, Arma 3 bu oyunlarda olmuyor fakat FiveM oynarken bir anda GPU kullanımı düştüğü için drop yiyorum. Sistem yeni sizce sıkıntı nedir?

• R5 3600X.
  • 1660 Super.
  • 16 GB 3200 8X2.
  • 512 GB M.2 SSD.
  • B450M.
Sistemde sorun yok dostum FiveM sorunlu 👍

Hocam,aynı sistemin 1650 versiyonunda yaşanmıyor bu ama?
yardımcı olabilecek varmı?
Çünkü 1650 de çizilen kare sayısı 1660s'ye göre daha az. Bu forum beni kanser edecek bir gün!🤯

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çünkü 1650 de çizilen kare sayısı 1660S'ye göre daha az. Bu forum beni kanser edecek bir gün!🤯

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, kanser oluyor iseniz bakmayın foruma ya da cevaplamayın, forumun amacı soru sormak, soru cevaplamak değil mi? Zorla cevaplattırmıyoruz size, lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, kanser oluyor iseniz bakmayın foruma ya da cevaplamayın, forumun amacı soru sormak, soru cevaplamak değil mi? Zorla cevaplattırmıyoruz size, lütfen.
Yav dostum sana sorunun ne olduğu söylüyorum, sen olmayan derdine çare arıyorsun. Amacınız bilgi aramak mı, yoksa kafanızdaki profile uyan cevap aramak mı? Lütfen.

Bilgi almak. FiveM sıkıntılı demek sorunu çözüyor ise bir şey demiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı