R5 5600 - RX 6700XT sisteme PSU önerisi

Tamam hocam çok teşekkür ederim

Fiyat performans olarak bunu önerebilirim,
Hocam high power daha iyi sanırım ileriye dönük olması açısından çok fark var mıdır aralarında?

Tamam hocam çok teşekkür ederim.

Hocam High Power daha iyi sanırım ileriye dönük olması açısından çok fark var mıdır aralarında?

Tabii ki High Power daha iyi, ben fiyat performans bir ürün attım aralarında 1000TL fiyat farkı var, arkadaşın önerileri gayet güzel. Hem modüler hem de ileriye dönük bakıyorsanız bütçenizi biraz daha aşabilecekseniz bu ürün de gayet iyidir. Amazon.com.tr
Edit: Ürün yurt dışından linkte belirtilen fiyatla geliyor (gümrük ve kargo ücreti ödemiyorsun) Türkiye fiyatından çok daha düşük fiyata alabilirsin.

Tabii ki High Power daha iyi, ben fiyat performans bir ürün attım aralarında 1000TL fiyat farkı var, arkadaşın önerileri gayet güzel. Hem modüler hem de ileriye dönük bakıyorsanız bütçenizi biraz daha aşabilecekseniz bu ürün de gayet iyidir. Amazon.com.tr
Edit: Ürün yurt dışından linkte belirtilen fiyatla geliyor (gümrük ve kargo ücreti ödemiyorsun) Türkiye fiyatından çok daha düşük fiyata alabilirsin.
Hocam o işlere hiç bulaşmiyim high power alıp çıkayım ben. :)
Bu arada hocam benim ssd yandı kendi kendine onu almam lazım fury önerdiler var mıdır öneriniz?

Bu arada hocam benim ssd yandı kendi kendine onu almam lazım fury önerdiler var mıdır öneriniz?

Ssd bozuldu ben psu kaynaklı olacağını düşündüğüm için bu arayışa girdim

Yeni konular

Geri
Yukarı