R5 5600 soğutucu önerisi

Ahlunis

Hectopat
Daha fazla  
AMD stock fanim var ama yetersiz olabileceği söyleniyor. Olabildiğince ucuz olursa iyi olur, 4200 GHz'ye kadar overclock yapmayı düşünüyorum. Ona göre öneri yaparsanız sevinirim.

Bu fiyata alınmaz artık. Phantom Spirit ve Peerless Assassin gibi alternatifleri var.
@Flester Giriş seviyesi bir kule tipini yurt dışından getirtmenin pek bir manası yok. Türkiye'den yine aşağı yukarı aynı fiyata alabiliyorsun muadilini.

Hocam yurt dışından 17 günde geldi TR'de siparişte 7gün 2.5 hafta bekleyip daha ucuza daha iyisini alabilir ve ID-Cooling hiç kullanmadığım için çevremde de kullanan olmadı bu yüzden yorumsuzum.

Hocam bütçe artarsa Amazon.com.tr net alınır.
Phantom Spirit alınır bunun yerine. Hem daha ucuz, hem denk performans, hem de yurt içi. Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Bu arada 2,5 hafta bekleme gibi bir durum yok kargo şirketlerinde. Aşırı nadir durumlarda olabilir.

Son düzenleme:

id cooling ürünlerinin yetkili satıcısı bu site güvenilirdir. buradan daha ucuza alabilirsin. 5600 için çok pahalı soğutucular almana gerek yok ama ileride upgrade planın varsa daha güçlü bişey alabilirsin tabii.

Phantom Spirit alınır bunun yerine. Hem daha ucuz, hem denk performans, hem de yurt içi. Kişisel deneyime göre bileşen önerilmez. Bu arada 2,5 hafta bekleme gibi bir durum yok kargo şirketlerinde. Aşırı nadir durumlarda olabilir.

Hocam AG400'ü 17günde aldım Kolay Gelsin sayesinde. Yoksa PTT'yi dersek AliExpress'ten kulaklık aldım 43gündür bekliyorum. 13gündür TR'de şubede. Şubeye gidip alıcam bugün.

Bu fiyata alınmaz artık. Phantom Spirit ve Peerless Assassin gibi alternatifleri var.
@Flester Giriş seviyesi bir kule tipini yurt dışından getirtmenin pek bir manası yok. Türkiye'den yine aşağı yukarı aynı fiyata alabiliyorsun muadilini.
Katılıyorum, fiyatına bakınca bi duraksadım ama tavsiye etmekten de kendimi alamadım çünkü çok iyi bir soğutucu.

Yeni konular

Geri
Yukarı