R5 7600 RX 6700 XT sistemde RDR 2 30 FPS'ye düşüyor

İşletim sistemi
Windows 11

WWxSunSet

Hectopat
RAM
2x16 6000MHz DDR5 Ram
SSD veya HDD modeli
3 TB nvMe SSD
Ekran kartı
RX 6700 XT
Anakart
Gigabyte Aorus Elite B650
İşlemci
Ryzen 5 7600
Arkadaşlar ben RDR 2'de tüm ayarları çıkarılabilecek kadar yukarı çektim locked olan ayarlar da dahil ve FPS'ler 30'a falan düşüyor Last of Us'ı, Cyberpunk'ı, God of War'u (2K'da) Ultra ayarlarda 80 FPS altına düşmeyen sistem neden bunda bu kadar düşüyor?
Bir de RDR 2'yi 1080p'de oynuyorum.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi
Arkadaşlar ben RDR 2'de tüm ayarları çıkarılabilecek kadar yukarı çektim locked olan ayarlar da dahil ve FPS'ler 30'a falan düşüyor Last of Us'ı, Cyberpunk'ı, God of War'u (2K'da) Ultra ayarlarda 80 FPS altına düşmeyen sistem neden bunda bu kadar düşüyor?
Bir de RDR 2'yi 1080P'de oynuyorum.

GTX 1050 ile 60 FPS+ alıyorum senin işin uzun bence. Devam ederse teknik servise götür.

Hem RX almak yerıne GTX alabılırdın günde mılyonlarca 40 30 FPS düşüyor diye konular açılıyor GTX 4060 ya da 1050 alabılırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tüm ayarları maxladım diyorum galiba orayı okumadınız ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan bakabılırsın.

DirectX yerine Vulkan geçebilirsin. FSR açabilirsin. Oyunun kendi Ultra ayarının üstüne çıktıysan onu default Ultra ayara çekip tekrar deneyebilirsin. Ultranın üstü ayarlarda kalmak istersen de dediğim gibi FSR ve Vulkan az çok katkı sağlayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı