R9 285 vs GTX 750 TI

Saldiray00

Kilopat
Daha fazla  
Herkeze merhaba arkadaşlar ekran karti almaya karar verdim, ve bir konuda kararsiz kaldim. Bu konuyu technopat ve üyelerine, bir danişayim dedim. 2 tane ekran kartinda kararsiz kaldim, günlerdir araştiriyorum.
Ama bir türlü karar veremedim sizce, hangisinde daha iyi performan sağlarim? Fiyat yönünden GTX ucuz ama kaliteli olmasini istiyorum bütçemde, bu iki karttan biri.

AMD R9 285 2GB 256 bit mi yoksa, Nvidia GeForce GTX 750 Tİ 2GB 128 bit mi?

Sistem özellikleri:
  • ATI Radeon Hd 7350
  • Intel CORE i5-2400 CPU@
  • 3.10 GHz 4GB RAM
  • 64 bit işletim sistemi

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 285 oyunlarda açık ara önde ama kullanım amacına bağlı olarak değişir. Sadece LoL,
DotA, CS:GO gibi oyunları oynamak isteyen birine GTX 750 Ti da yeterli olur. Ama gidip Batman Arkham Knight oynamaya kalkarsan R9 285 almak şart.

Oynucağim oyunlar Battlife4,Dying light,Gta 5 gibi oyunlar r9 380 fiyati çok pahali bütçem yeterli değil bana şunu söylermisiniz.
GTX 750 Ti mi yoksa R9 285 mi hangisinde bu tür, oyunlarda daha çok performans alirim.

Teşekür ederim. Çok soru sordum ama bir soru, daha sormak istiyorum. Sistem özelliklerim yukarida yazdiği gibi eğer R9 285 bu sisteme takarsam darboğaz, yaşarmiyim? Mainboard atabilirim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı