RAM eklemek, performansı artırır mı?

Yempy

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim, Aşağıda özelliklerini bıraktığım sisteme (biliyorum biraz eski :) ) ek olarak 3 tane daha DDR3 2 GB 1333 MHz RAM siparişi verdim, sanırım ekran kartım yok. Bu gelen 6 GB RAM'i ilave edince, yani 8 GB RAM ile Euro Truck 2'de veya diğer oyunlarda nasıl bir FPS alabilirim? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran.JPG
    Ekran.JPG
    22,7 KB · Görüntüleme: 29
  • genel.JPG
    genel.JPG
    28,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende 4 GB RAM vardı, bir tane daha 4 taktım ve 4 GB RAM kullanırken oyunlarda alta falan almada gecikme yoktu fakat sistemde oyun açıkken arkada bir şeyler yapamıyordum. Ama şimdi 8 GB RAM yapınca League Of Legends'de mesela oyun % ekranında googlede gezebiliyordum. Bu 4 GB RAM'de olmuyordu yavaş yükleniyordu ve oyuna geç girebiliyordum. Bir FPS artışıda göremedim gözle görülen.

Buyrun.
Bende 4 GB RAM vardı, bir tane daha 4 taktım ve 4 GB RAM kullanırken oyunlarda alta falan almada gecikme yoktu fakat sistemde oyun açıkken arkada bir şeyler yapamıyordum. Ama şimdi 8 GB RAM yapınca League Of Legends'de mesela oyun % ekranında googlede gezebiliyordum. Bu 4 GB RAM'de olmuyordu yavaş yükleniyordu ve oyuna geç girebiliyordum. Bir FPS artışıda göremedim gözle görülen.
Bir FPS farkı olmayacak doğru mu anladım?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    40,4 KB · Görüntüleme: 27
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı