Rampage Alpha X tek tarafı çalışmıyor

Sweashy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: A520M Pro
PSU:EVEREST Dusk Peak 600W
CPU: Ryzen 5 5500
GPU: RTX 4060 8 GB
RAM: 16 GB 3200 MHz
DEPOLAMA:512 GB M.2 SSD
MONİTÖR:Gamebooster 2516FF 165 Hz Benq 60 Hz
Selam.

Bugün ilginç bir olay sebebiyle buradayım. Başlıktan gördüğünüz gibi kulaklığın tek tarafı çalışmıyor yaklaşık 6 aydır. Ben bununla yaşamaya alışmıştım ancak bu 6 ay içinde 2 kez kulaklığın öbür tarafından da ses geldiği oldu. 1 2 saat sonra geri gitmiş bile olsa bu tamamen bozulmadığı anlamına geliyor sanırım. Son zamanlarda da arkadaşlarım FPS oyunlarına sardı bu da ses kasmayı gerektiren bir durum. Peki o halde kulaklık hala tamir edilebilir mi? Edilirse ortalama kaça patlar? Ya da tamir ettirmek yerine yenisini almak daha iyi olur mu? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim, iyi günler.

Not: Kulaklık markası Rampage Alpha X, kulaklığı alalı 1.5-2 sene oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam.

Bugün ilginç bir olay sebebiyle buradayım. Başlıktan gördüğünüz gibi kulaklığın tek tarafı çalışmıyor yaklaşık 6 aydır. Ben bununla yaşamaya alışmıştım ancak bu 6 ay içinde 2 kez kulaklığın öbür tarafından da ses geldiği oldu. 1 2 saat sonra geri gitmiş bile olsa bu tamamen bozulmadığı anlamına geliyor sanırım. Son zamanlarda da arkadaşlarım FPS oyunlarına sardı bu da ses kasmayı gerektiren bir durum. Peki o halde kulaklık hala tamir edilebilir mi? Edilirse ortalama kaça patlar? Ya da tamir ettirmek yerine yenisini almak daha iyi olur mu? Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim, iyi günler.

Not: Kulaklık markası Rampage Alpha X, kulaklığı alalı 1.5-2 sene oluyor.

Yaptırsan daha çok tutar en iyisi 300TL bütçe çıkarabilirsen Sharkoon ER3 almak daha mantıklı olur bence bir daha Rampage alma hatasına düşme.

Yapılmasıyla ugrasma derim bence baska kulaklık alsan daha iyi olur Rampage markasından uzak durmak daha iyidir.

Geri
Yukarı