Razer DeathAdder V3 için mouse pad önerisi

399 TL satılıyor Media mark pahalı satıyormuş :D

QCK dediğiniz buysa nasıl bu ürün iyi midir sizce iyi ise bunu alayım yüzeide sert değilse iyidir

Son düzenleme:
@PunkiesT
Bende bunun Howl Edition versiyonu vardı o yüzden önerdim. Çok daha control bir yüzeyi var, dikişleri rahatsız etmiyor ama biraz hızlı kirleniyor. Düzgün bakarsanız sıkıntı olmaz. Eğer control mousepad seviyorsanız alabilirsiniz ama o fiyat bandında daha iyi ürünler olabilir. Wraith'in ürünleri ya da Aqua Control 2 de düşünülebilir ama dediğim gibi kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.

@PunkiesT
Bende bunun Howl Edition versiyonu vardı o yüzden önerdim. Çok daha Control bir yüzeyi var, dikişleri rahatsız etmiyor ama biraz hızlı kirleniyor. Düzgün bakarsanız sıkıntı olmaz. Eğer Control mouse pad seviyorsanız alabilirsiniz ama o fiyat bandında daha iyi ürünler olabilir. Wraith'in ürünleri ya da Aqua Control 2 de düşünülebilir ama dediğim gibi kullanmadığım için karşılaştırma yapamayacağım.

SteelSeries QCK Edge Kumaş XL şu an 799 satılıyor Large boyundaki 750 sanki güzel bir indirim var gibi. Eğer QCK dedikleri bu ise doğru ürünse baktığım iyi fiyat.

Bu baktığım QCK doğru olan mı yanlış değil değil mi?

Son düzenleme:
SteelSeries QCK Edge Kumaş XL şu an 799 satılıyor Large boyundaki 750 sanki güzel bir indirim var gibi. Eğer QCK dedikleri bu ise doğru ürünse baktığım iyi fiyat.

Bu baktığım QCK doğru olan mı yanlış değil değil mi?
Bu 90x30 ama. Eğer 30 cm küçük gelmeyecekse size olabilir. Heavy'nin XXL'ı 90x40 lakin onun da kenarları dikişssiz.

@PunkiesT
QcK'nın farklı farklı modelleri var. Buradan girip boyutlara, modellere ve modellerin özelliklerine bakabilirsiniz. QcK Edge dikişli kenarlı olan ve bunun da farklı boyutları var. QcK Edge Large dikişli ve 45x40 cm, QcK Edge XL dikişli ve 90x30 cm. 45x40 bence daha iyi çünkü 30 cm dikey hareketler için bana yetersiz geliyor. Size göre iyiyse onu alabilirsiniz. Yok 90x40 olsun diyorsanız QcK Heavy XXL var ama o da dikişssiz.

@PunkiesT
QCK'nın farklı farklı modelleri var. Buradan girip boyutlara, modellere ve modellerin özelliklerine bakabilirsiniz. QCK Edge dikişli kenarlı olan ve bunun da farklı boyutları var. QCK Edge Large dikişli ve 45x40 cm, QCK Edge XL dikişli ve 90x30 cm. 45x40 bence daha iyi çünkü 30 cm dikey hareketler için bana yetersiz geliyor. Size göre iyiyse onu alabilirsiniz. Yok 90x40 olsun diyorsanız QCK Heavy XXL var ama o da dikişssiz.

İade etmeden önce sormuştum bana QCK deniliyordu link veya tam model adı yazmadıklarında ondan soruyorum :D Mouse pade o kadar dikkat etmezdim fare alınca güzel bir mouse pad alayım dedim sanırım verdiğim linkteki QCK modelinden söz ediliyordu.

Bunu aldım bakalım umarım pişman etmez bu da :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı