Razer farenin soyulması ve garantinin bakmaması

Makaleler
3
Yer
Adana
Daha fazla  
Oncelikle Razer DeathAdder V2 modelini kullanıyorum. Onceden Amazon.com.tr uzerinden Amazon Germany Almanya satıcısından aldım. Fareden çok memnunum hiçbir sorun yok. Ama son 1 aydır farede yavas yavas sol kısımda icine gocuyordu. Simdi hissedilebilir bir şey var icine gocuk bu sol kaucuk yuzey cok sorunlu. Amazon'a yazdım, degisim yapamayiz para iadesi yapabiliriz dediler. Ee kardesim ben bu fareyi 900TL'ye aldim. Zaten ithalat depozitosu veriyorsunuz 700TL ne demek dalga mi geciyosunuz? Sonra aklıma Razer'e yazmak geldi. Yazdım fotografını cektim kayıt actılar. Destek chatindeki adam garanti dısı dedi ama ekibimizle gorusup bir kereliğine mahsus degistirebiliriz dediler. Ben de niye garanti disi dedim cevap vermedi direkt adres istedi. Adresi verdikten sonra mail geldi. Maalesef ekibimiz bunun garanti dısı olduğunu müşteri kaynaklı oldugunu soyledi. Yardimci olmuyorar. Ben simdi ne yapayim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Amazon yurt disindan alinan urunler garanti kapsami disinda oluyordu sanirim. Yurt icinden almaniz gerekirdi garantiden yararlanmak icin.
Amazon canlı destekte 2 yıl garanti olduğunu söylemişlerdi. Ayrıca Razer'de öyle ama bilerek şeyliğine müşteri kaynaklı felan diyor.

Bugüne kadar yurt dışından Razer da dahil olmak üzere birçok ürün aldım ve neredeyse tamamı garantisizdi. Amazon desteği aklına geleni söyler de, Razer'ın yalan söylemesi tuhaf geldi bana.
Vallahi müşteri kaynaklı diyor. Ama @Endless Kaan 'da aynı sorunu yaşıyor. Muhtemelen gelen bir şey çünkü durduk yere oldu bu olay. Razer müşteri kaynaklı yani ben yapmışım güya, ayrıca size ürün değişimi yaparsak Razer Care koruma paketi alanlara adil olmaz haksızlık olur diyorlar.

Geri
Yukarı