Razer Kraken V3 Pro THX çalışmıyor

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Merhaba. Kulaklıkta THX aktif şekilde geldiğini biliyordum bir kodla falan aktif edilmiyor dahil olarak geliyor şeklinde. PC'den THX'i seçince ses hiç gelmiyor. Synapse'de EQ ayarı falan yapınca bir şey değişmiyor. Synapse içinden de THX açınca bir şey değişmiyor. THX'i ayrıca indirdim Razer sitesinden ancak kod istiyor. THX dahil diye bu kulaklığa bu kadar para vermiştim sorun nedir?

Merhaba. Kulaklıkta THX aktif şekilde geldiğini biliyordum bir kodla falan aktif edilmiyor dahil olarak geliyor şeklinde. PC'den THX'i seçince ses hiç gelmiyor. Synapse'de EQ ayarı falan yapınca bir şey değişmiyor. Synapse içinden de THX açınca bir şey değişmiyor. THX'i ayrıca indirdim Razer sitesinden ancak kod istiyor. THX dahil diye bu kulaklığa bu kadar para vermiştim sorun nedir?
Synapse'te hali hazırda THX diye bir seçenek var mı yok mu?

Synapse'te hali hazırda THX diye bir seçenek var mı yok mu?
Hocam sorun değişti bu kez. Razer servisi ile görüştüm yardımcı oldular. Synapse Beta adında yeni bir sürümü çıkmış onu görmemiştim onu kurdum ancak bu kez de Windows 11'de sıkıntı yaşıyorum. W10 cihazımda sorunsuz mis gibi Synapse Beta kurdum kulaklık akıyor. Ancak W11'de Synapse Beta'da sorun yaşıyorum. Ayrıca THX Synapse içerisinde gömülü geliyor tek tuşla THX geçiyorum ayrıca bir şey indirmeye gerek yokmuş.

Geri
Yukarı