RDR2 oynarken RTX 4090 sistem mavi ekran verdi

İşletim sistemi
Windows 11

CedricFeanor

Centipat
Daha fazla  
RAM
16+16=32 Gb g-skill
SSD veya HDD modeli
samsung 990 pro 2 tb
Ekran kartı
zotac 4090
Anakart
msi
İşlemci
amd 7950x
Öncelikle merhaba;
Bugün her zamanki gibi oyun oynarken 2 aydır girmediğim RDR2 oyununa girdim ve 5 dakika takıldıktan sonra bir anda oyun dondu ve 1-2 saniye sonra mavi ekran verdi. Hiç olmamıştı, sistemi toplayalı 10 ay oldu (10 ayda ilk defa oldu) neden olmuştur acaba?

Oyuna tekrar girdim ve 5 dakika sonra attı bu sefer mavi ekran değil direk attı belki bir sıkıntı olmuştur diye 3üncü defa denemek istedim bu sefer 2-3 dakika geçti ve gene oyundan attı ilkinde mavi ekran ikincisinde oyundan atma üçüncüsünde yeniden oyundan atma sorunu yaşadım.

Son düzenleme:
Oyunun bütünlüğünü doğrulamayı deneyebilirsin ayrıyeten sürücüleri kontrol de edebilirsin en sinir bozucu tahminim oyundaki hilecilerin bunu yapabiliyor olması.

Oyunun bütünlüğünü doğrulamayı deneyebilirsin ayrıyeten sürücüleri kontrol de edebilirsin en sinir bozucu tahminim oyundaki hilecilerin bunu yapabiliyor olması.

Kanka bende öyle düşündüm ama genellikle crash falan atıyorlar bilerek 3 defa denedim acaba hile mi yapıyor diye oyunla sıkıntısı olabilir dediğin gibi sürücülerde sıkıntı olabilir ekran kartı güncellemesini yaptım Steam'den aldım zaten oyunu orada doğrulayayım teşekkürler.

Geri
Yukarı