RDR2 ve Ultimate Edition farkı nedir?

Kadir1221

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. PS Store'da RDR2 1630 TL iken RDR2 Ultimate Edition versiyonu 680 TL (indirimsiz fiyatları). Bunun sebebi nedir? Yani Ultimate Edition neden daha pahalı çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

- Standart versiyon, oyunun ham halidir. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Special versiyon, Hikaye modunda bir takım görev ve hediyeler içeriyor ama işleyişe bir etkisi bulunmuyor. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Ultimate versiyon, Special versiyon ile aynı içeriklere sahip. Ek olarak Online için kıyafet, silah, at veriliyor. Bunlar aşırı derecede fark yaratan ekipmanlar değiller fakat başlangıç için avantaj katabilirler. Online için 25 altın bar hediyesi var.

- Special versiyon, Hikaye modunda bir takım görev ve hediyeler içeriyor ama işleyişe bir etkisi bulunmuyor. Online için 25 altın bar hediyesi var.
- Ultimate versiyon, Special versiyon ile aynı içeriklere sahip. Ek olarak Online için kıyafet, silah, at veriliyor. Bunlar aşırı derecede fark yaratan ekipmanlar değiller fakat başlangıç için avantaj katabilirler. Online için 25 altın bar hediyesi var.
Teşekkürler hocam :)

Arkadaş bir konuda açıklamış. O fiyata değecek bir fark yok ucuz olanı alıp geçin oyun içinde goldu, parayı ve diğer eşyaları kendiniz kasarsınız.

Ufak bir açıklama yapayım. Bu konuda merak edip araştırmıştım:

Ayrıca Special ve Ultimate versiyonları, Rockstar Launcher üzerinden alırsan 25 değil, 50 altın bar hediyesi var. Şahsen Special versiyon alacağım. Karar senindir. Tabi bu 50 altın bar konusu ön sipariş ile ilintili. 5 Kasım'dan sonra ortadan kalkması ihtimal.

Hocam sağolun ama neden Ultimate daha ucuz onu anlayamadım?

Arkadaşlar merhaba. PS Store'da RDR2 1630 TL iken RDR2 Ultimate Edition versiyonu 680 TL (indirimsiz fiyatları). Bunun sebebi nedir? Yani Ultimate Edition neden daha pahalı çözemedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Standart olanı alsanızda olur Online oynamayacaksınız çok bir fark olacağını sanmıyorum zaten oyunun içinde herşey sunuluyor kendiniz herşeyi yapabilirisiniz.

Hocam sağolun ama neden Ultimate daha ucuz onu anlayamadım?
Bir ara oyunun normal sürümü store'dan kaldırıldı. Daha sonra tekrar girdi mağazaya güncel döviz kurundan o güne göre. Fiyatları bizde Londra belirlediği için de böyle saçmalıklar normal. Ultimate alın geçin zaten daha bol içerikli adı üstünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı