Rebelx koltuk alınır mı?

Bütçe
2800

alp00

Decapat
Daha fazla  
Sizce alınır mı bu koltuk? Maksimum bu bütçeye çıktım o yüzden X Drive filen önermeyin. Bu bütçede başka varsa atar mısınız? Arayıp sordum ayakları falan metal, 2 yıl garanti var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu bütçede fileli koltuklara yönelmenizi tavsiye ederim, rebelx iyi değil, zaten fiyatıda uygun. bu tarz ürünler 2 gün sonra dağılabiliyor.

Hocam bu bütçede fileli koltuklara yönelmenizi tavsiye ederim, rebelx iyi değil, zaten fiyatı da uygun. Bu tarz ürünler 2 gün sonra dağılabiliyor.

Hocam bende fileli vardı fakat beğenmedim ya da ucuz model diyerdir şu an 1000TL civarı o bu rebelx en base modeli değil ve malzeme olarak iyiye benziyor gibi eğer fileli önerebileceğin varsa atar mısın?

Ne anlamda nasıl rebelx ile aynı fiyat anlamadım? Rahat tabii satan adam babamın oğlu değil. Gayet memnunum. Bu fiyata Mercedes S Class rahatlığı da arama dostum.

Evet rebelex 2800 TL zaten aman aman bir şey beklediğimi demedim fakat daha önce fileli yapıda sandalye aldım rahat değildi onun için sordum rahatmı diye yoksa ben de biliyorum her şey parasına göre.

Evet rebelex 2800 TL zaten aman aman bir şey beklediğimi demedim fakat daha önce fileli yapıda sandalye aldım rahat değildi onun için sordum rahatmı diye yoksa ben de biliyorum her şey parasına göre.
Bazı fileli koltuklar arkadaki destek plastiğine deydiği için rahatsız ediyor ama b ufile sert ve gergin. Sorun yaşamadım ben.

Geri
Yukarı