Redmi 9T açılmıyor

İyi bir telefoncuya gönderirseniz anakart değişimi ile fotoğraflarınızı kurtarabilirler.
Garantisi var hala aldığım yerden mi teknik sevrise göndersem fotoğraflar kurtarılır mı?

Garantisi var hala aldığım yerden mi teknik sevrise göndersem fotoğraflar kurtarılır mı?
7 ay kaldı bitmesine

@Umut Nas Hocam telefonda hissedilir Bi ısınma oluyor arada Bi 2 gündür şarjdan hiç almıyorum bu Bi yaşam belirtisi olabilir mi?

7 ay kaldı bitmesine

@Umut Nas Hocam telefonda hissedilir Bi ısınma oluyor arada Bi 2 gündür şarjdan hiç almıyorum bu Bi yaşam belirtisi olabilir mi?
Pmic de sadece entegre değişirse düzelir mi?

Son düzenleme:
Mi nin kendi Cevahir şubesinden aldım

Hocam telefonda Bi şarj edilme simgesi geldi sadece anakart değil de entegredek kaynaklı olabilir mi?
Uzun zaman geçmiş hocam. Ama bu sürede telefona erişemedim. Muhtemelen entegrededir. Götürün aldığınız yere. Muhtemelen götürmüşsünüzdür. Ancak İstanbul'da çok güzel telefon tamiri yapan yerler varmış. Sorup öğrenebilirim isterseniz.

Uzun zaman geçmiş hocam. Ama bu sürede telefona erişemedim. Muhtemelen entegrededir. Götürün aldığınız yere. Muhtemelen götürmüşsünüzdür. Ancak İstanbul'da çok güzel telefon tamiri yapan yerler varmış. Sorup öğrenebilirim isterseniz.
Telefon açıldı hocam ama şimdi tekrar yaşıyorum sorunu servise göndereceğim 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı