Render almak için program önerisi

Mr.Bubbles

Kilopat
Yer
Aydın
Merhaba arkadaşlar. Shadowplay ile video çekiyorum fakat video boyutu çok büyük oluyor ve arkadaşlar direkt atarsan ses kayması olur diyorlar. Render almak için Adobe premier pro önerdiler fakat ilk defa kullanacağım için lisans işleri nasıl oluyor bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğrenciler için tek uygulama 30, tüm uygulamalar ise aylık 60 liraydı. Şu an tek uygulama 53, tüm uygulamalar ise 106 TL. Daha aradan 1 ay geçmedi bakalı. Çok hızlı zamlanmış. Yaptığınız işten para kazanmıyorsanız malum yolları kullanmanızı öneririm.

Merhaba arkadaşlar shadowplay ile video çekiyorum fakat video boyutu çok büyük oluyor ve arkadaşlar direkt atarsan ses kayması olur diyorlar render almak için Adobe premier pro önerdiler fakat ilk defa kullanacağım için lisans işleri nasıl oluyor bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Adaleti sağlar yasa dışı yollar diyerek örnek vereyim. Ben premiere pro cc kullanıyorum seviyorum. YouTube’da çok güzel anlatan videolar var video hızını 2x yaparak izlemenizi tavsiye ederim 1 video yerine 2 video izlemiş olabilirsiniz.

Premiere Pro CC veya Camtasia Studio kullanabilirsin. Camtasia fazlasıyla işini görür, arayüzü basittir. Biraz daha profesyonel istersen Premiere Pro tabii ki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı