Resident Evil 4 ve Resident Evil Village'ın iPhone 15 Pro'dan ekran görüntüleri

Ayrıca ne kadar performanslı olacağını bilmiyoruz. 60FPS oynattı diyelim ama bu pil ne kadar gidecek, ne kadar ısınacak gibi olaylarda var. Yani 100K'ya bir PC+ a5X ve a7X almak daha mantıklı ve garanti.

Görüşüm şu, 10-20 sene içinde iOS Android fark etmez, oyun konsolunuda PC'yide deyim yerinde ise çöpe attıracak.

Telefonu TV'ye bağlayıp konsol gibi oynanabilir diye düşünüyorum.

Telefonlar hafife alınmamalı 👍

RE4'ü PC'de her şey ultrada oynamıştım ve grafik kalitesinden aşırı derecede bir düşüş olduğu belli. Karanlık alanlarda çok belli olmuyor fakat aydınlık alanlarda bayağı belli oluyor.

Ha bunun telefon olduğunu düşünürsek oynatması bile büyük bir şey tabii.

Aynen öyle. Evet başarı ama oyun CoD4'un azıcık iyileştirilmişi gibi duruyor karanlık sahnelerde.

Görüşüm şu, 10-20 sene içinde iOS Android fark etmez, oyun konsolunuda PC'yide deyim yerinde ise çöpe attıracak.

20 sene sonra bugünün oyununu oynatacaksa ne işeme yarasın o alet. Zaten zamanında Vita TV gibi projeler vardı ama tutmadı.

Hayalim olan bir şey. Umarım ileride ki yıllarda gelişir.

Aynen öyle. Evet başarı ama oyun CoD4'un azıcık iyileştirilmişi gibi duruyor karanlık sahnelerde.

20 sene sonra bugünün oyununu oynatacaksa ne işeme yarasın o alet. Zaten zamanında vita TV gibi projeler vardı ama tutmadı.

Belli olmaz olası bir şeyi konuştum olmayacak bir şey değil, 35 yaşımdayım 2000'lerin başında Max Payne ve GTA 3 serisi oynardım saatlerce günlerce hiçbirini o dönem bir gün telefonda oynayacağım asla aklıma gelmezdi, ha şunu düşünmüştüm elimde küçük bir şeyde yatarak PC de oturmadan oynamak gibi gelmişti ama telefon vs hiç aklıma gelmezdi ama oynanıyor şu an, ve bugünün telefonları 2000'lerin başında oynadığım PC'den kat be kat iyi güçlü 👍

Bence telefonda da kalite kokuyor.
Sizce nasıl?
1 tane RTX 40 serili bilgisayar + telefon veya PS5 alıp kalanıyla da PS plus üyeliği (tabi kalırsa) alırım daha iyi. Bunlar için ve bir önceki serisiyle neredeyse farkı olmayan bir telefona bu kadar para vermem.

@Logan Howlett o kolay kolay olmaz hocam. Zamanında VR ve Cloud Gaming için de böyle konuşuldu fakat onların durumunu görüyoruz.

Konsollar, PC'ler ve telefonlar birbirinden ayrı ve kullanıcıya farklı şeyler sunan ürünler. O yüzden bunlardan herhangi birinin direkt olarak diğerinin de yerini alması çok zor bir ihtimal.

Belli olmaz olası bir şeyi konuştum olmayacak bir şey değil, 35 yaşımdayım 2000'lerin başında Max Payne ve GTA 3 serisi oynardım saatlerce günlerce hiçbirini o dönem bir gün telefonda oynayacağım asla aklıma gelmezdi, ha şunu düşünmüştüm elimde küçük bir şeyde yatarak PC de oturmadan oynamak gibi gelmişti ama telefon vs hiç aklıma gelmezdi ama oynanıyor şu an, ve bugünün telefonları 2000'lerin başında oynadığım PC'den kat be kat iyi güçlü 👍

Ben 82'liyim. Ben CS beta oynardım zamanında sonra WoW filan filan neyse. Bende düşünmezdim telefoda oyun oynanacağını çünkü o zamanlarda gameboyda sadece dandik nfsu1 oynanacağını bilirdik o yüzden 50 sene sonra da aynı boyutta çok iyi yapılamıyacağını düşünenler vardı. Ama zaten şu anki telefonlar 20 senenin öncesiyle yarışamıyorsa neden var ki?

RTX 4080 sistem toplar yanına da Reeder alırım. Telefonda Re 4 müş saçmalığa bak firmalar iyice şaşırdı 😡

Yurt dışında 1200 Dolarlık telefonu aylık 60 Dolar ödeyerek taksit ile alan adam da sizin ülkede bu telefonun normalden 2 katına satılmasını ve sizin bu tercihinizi çok umursuyordu.

Bu arada Reeder almaktansa para verip fakir sevindirebilirsiniz. Çöp bir marka.

Yeni konular

Geri
Yukarı