RKS Blade 250 alınır mı?

Etrafımdaki kişilerden bir fotoğraf çekmelerini rica ettim. Dominar küçük bir motor olmamasına rağmen altımda küçük görünüyor. Estetik açıdan hoş bulmadım.

X Pulse 200 gözüme takılmıştı, oldukça hoş görünüyor evet. Aklımdan tamamen çıkmış ama. Biraz inceleyeceğim, önerin için çok teşekkür ediyorum.
Aynı şekilde rs de denemiştim msx gibi gözüküyor.

X Pulse önermem açıkçası bayisi burada diye tercih ettim farkındayım bu tarz motorlarda arazi yaptıgın zamanda sorunlar çıkması normal ancak, ben sürekli gaz teli kopması derdiyle karşı karşıya kalıyordum bir arkadaşımla beraber aldık onda da aynı sorun, fren borusunun patlaması, arka frenın bağlantısının kopması say say bitmez, ardından crf Rally'e geçiş yaptık ikimizde, arazi için, Balıkesir'de ikamet ediyoruz olurda bu tarz tercih edersen arazilere de bol bol gidiyoruz uzun yollarada bol bol gidiyoruz onda da dominarı kullanıyorum. Touring için arıyorsan benim sana önerim 200k bandında XMAX 250 olabilirdi, gerek vahşiliği gerek keyifli sürüşü on numara. Blade gibi modellere hiç yönelme. 200k bandında güzel bir Japon bulabilirsin scooter alacaksan. Naked için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Bu yüzden dominarı tercih ettim bende.
Bende Bıkesirde üniverste okuyorum, neden beğenmediğinizi anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı