Epic Games Rockstar hesabını başka hesaba bağlamak mümkün mü?

zenon241

Centipat
Daha fazla  
Zamanında arkadaşım fazladan Epic Games ile GTA 5 almıştı benim de oynamam için hesabını vermişti. Rockstar Games hesabının epostasını ve şifresini değişmiştim bir süredir aramız bayağı kötü konuşmuyoruz Epic hesabının şifresini değişmiş başka bir Epic hesabından GTA 5 alsam Rockstar destekle bu Rockstar hesabıma bağlayabilir miyim? Hatta bağlarsam param levelim kastıklarım vs gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanında arkadaşım fazladan Epic Games ile GTA 5 almıştı benim de oynamam için hesabını vermişti. Rockstar Games hesabının epostasını ve şifresini değişmiştim bir süredir aramız bayağı kötü konuşmuyoruz Epic hesabının şifresini değişmiş başka bir Epic hesabından GTA 5 alsam Rockstar destekle bu Rockstar hesabıma bağlayabilir miyim? Hatta bağlarsam param levelim kastıklarım vs gider mi?

Rockstar Türkiye'de bu kadar çok sevilen bir firma olmasına rağmen daha bir oyunlarında Türkçe dil desteği bile yok, sana destek vereceklerini, umursayacaklarını pek sanmam.

Desteklerinde hesap değişimi için Rockstar'la iletişime geçin tarzı bir şeyler yazmışlar.

Kişisel değil, genel olarak Türkiye'yi pek umursamıyorlar, Twitch gibi düşünün, Türkiye'yi tamamen saldılar tek destek verdikleri konu yayıncının nicki çalındıysa nickini geri vermek, Rockstar TR de bu kadar büyük bir pazar payı olmasına rağmen destek vermemesi çok ilginç, yıl 2024 daha GTA6 ya TR dil seçeneği geleceğinin kesinatı yok öyle düşünün, ama şansınızı denemekte fayda var.

Epic Games bedava GTA 5 verdiği zaman 2 3 yıl GTA 5 oynadım Online bayağı kasmıştım. Sonra Steam'den GTA 5 alınca Epic Games'e girdiğim Rockstar hesabımı girdim, ilerlemelerim gelmişti. Yani önemli olan Rockstar hesabının sende olması Epic Games önemli değil ama oda oyuna girerse çakışabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı