Rockstar Social Club "error code 17" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

yamanpunch

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RX 550
İşlemci
i7-3770
Arkadaşlar Steam hesabımdan aldığım GTA V'e de RDR 2'ye de girerken "Social Club error code 17" hatası alıyorum ama başka bir Social Club hesabına bağlı Epic hesabındaki GTA V'e girerken sorunsuz direkt oyuna girebiliyorum yani aslında Rockstar Games Launcher'da bir sorun yok ve diğer arkadaşlara çözüm olan şeyleri de denedim Steam ismi değiştirme, Launcher arka planda çalışsın seçeneği ve Launcher'i silip tekrardan yükleme gibi şeyleri ama yine de konu hakkında fikri olanların yardımını bekliyorum.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    76,4 KB · Görüntüleme: 60
Hocam alttaki konuda çözülmüş siz de deneyin. Rockstar Games Launcher'i kaldırın. Sonra tekrar indirin ve tekrar deneyin.

Not: Denemişsiniz hocam sonradan fark ettim gözden kaçırmışım yazıyı farklı detay bulunca eklerim.

Dediğim gibi Launcher'i kaldırıp tekrardan yüklemeyi çok denedim. Ve işin ilginç tarafı başka bir Rockstar hesabına bağlı Epic hesabımla oyuna rahatça girebiliyorum yani Steam ve Rockstar arasındaki bağlantı sorun oluyor diye düşünüyorum.

Dediğim gibi Launcher'i kaldırıp tekrardan yüklemeyi çok denedim. Ve işin ilginç tarafı başka bir Rockstar hesabına bağlı Epic hesabımla oyuna rahatça girebiliyorum yani Steam ve Rockstar arasındaki bağlantı sorun oluyor diye düşünüyorum.

Hocam üstteki site yardımcı olacaktır Steam takma adınızı falan değiştirip deneyin gibi yöntemler mevcut onlara göz atmanızı tavsiye ediyorum hocam.

Hocam üstteki site yardımcı olacaktır Steam takma adınızı falan değiştirip deneyin gibi yöntemler mevcut onlara göz atmanızı tavsiye ediyorum hocam.

Baktım şimdi Steam kullanıcı adı değiştirmeyi denemiştim zaten olmadı. Antivirüs programına istisna olarak ekledim Launcher'ı olmadı. Oyunun dosyalarını çok kez doğrulamıştım zaten. Rockstar Games Launcher'ı yönetici izni verdim yine olmadı.

Sorunun Steam ile Rockstar arasındaki bağlantıdan olduğunu düşünüyordum Epic hesabımdaki GTA V'de sorun olmayınca o yüzden bilet attım bağlantıyı kaldırmaları için başka bir Rockstar hesabına bağlayıp deneyecektim cevap vermelerini bekliyorum bir yandan.

Hocam tesadüfe bakınki aynı durumdayız bende yaşadım aynı hatayı, oyunu kapadım, Rockstar Launcher'a girdim GTA 5 oynadığım Epic hesabını bağladığım Rockstar hesabından çıktım Steam'dekini bağladım ve oyuna girdim sorun çözüldü.

Not: Başka başlıklarda çözmüşler sonradan fark ettim belki bunu yapmamışsınızdır diye yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Steam hesabımdan aldığım GTA V'e de RDR 2'ye de girerken "Social Club error code 17" hatası alıyorum ama başka bir Social Club hesabına bağlı Epic hesabındaki GTA V'e girerken sorunsuz direkt oyuna girebiliyorum yani aslında Rockstar Games Launcher'da bir sorun yok ve diğer arkadaşlara çözüm olan şeyleri de denedim Steam ismi değiştirme, Launcher arka planda çalışsın seçeneği ve Launcher'i silip tekrardan yükleme gibi şeyleri ama yine de konu hakkında fikri olanların yardımını bekliyorum.

Sorunun düzeldi mi? Aynı sorunu yaşıyorum. Bir giriyor, bir girmiyor. Kafayı yemek üzereyim. Ama 2 gündür falan düzelmiyor. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı