Ronaldinho ile büyük oranda anlaşıldı!

Raşit Gönenç

Kilopat
Makaleler
113
Yer
Bucak-Burdur
Daha fazla  
Meslek
Online İngilizce Öğretmeni
Spor haber sayfalarında en güvendiğim ve güvenilir olan site tarafından yapılan özel habere göre Ronaldinho ile anlaşıldı. Ahmet Nur Çebi Ronaldinho'nun abisi ile bir araya gelerek anlaşmaya vardıklarını, seneliği 6 milyon olmak üzere 2 yıllık anlaşıldığı yazıyor. Ronaldinho'nun abisi Assis sözleşme olarak bunu önerince, bu ücretin 4 milyon'u Beşiktaş tarafından, kalan miktarın bir sponsor tarafından ödenmesi şeklinde karara varıldı. Şimdi ki tek problem bu parayı karşılayacak bir sponsor bulmakta. Beşiktaş kulübü de Doğuş Grubuna teklifte bulundu. Doğuş grubunun hafta sonuna kadar cevap vermesi beklenmekte.

Bana sorarsanız bu transfer artık bitti. Yani sponsor bulunmasa bile bitirilmesi lazım. Herkes Ronaldinho formalarını bastırmaya bile başladı. Umarım Ahmet Nur Çebi bu işi eline yüzüne bulaştırmaz...

Haber kaynağı : http://www.haber1903.com/Besiktas-20826-ronaldinho_gorusmeleri_hizlandi.html

Defansın dökülüyor, Almeida dışında kaliteli santraforun yok, oyun kurucu bir Fernandes var onu da çok para istiyor diye kadro dışı bırakıyorsun. Ligde şampiyonlukluk umutlarını körelttin, şimdi tutup da Ronaldinho'yu alıp ne yapacaksın ? Daha elinde maçlarını oynayacağın stadın yok. Messi'yi alsan iflah olmaz bu takım.

Defansın dökülüyor, Almeida dışında kaliteli santraforun yok, oyun kurucu bir Fernandes var onu da çok para istiyor diye kadro dışı bırakıyorsun. Ligde şampiyonlukluk umutlarını körelttin, şimdi tutup da Ronaldinho'yu alıp ne yapacaksın ? Daha elinde maçlarını oynayacağın stadın yok. Messi'yi alsan iflah olmaz bu takım.

Defans'a takviyeler yapılmakta. Lescott alınacak. Sen diyorsun şampiyonluk umutlarını körelttin diye. Bir oyuncu ne diye transfer edilir? Havaya mı? Ronaldinho şu haliyle bile çok iyi durumda. Orta sahaya gelmesi takıma büyük katkı yapacak. Ligin koskoca 2. yarısı var. Hangi takımın ne olacağı belli mi? Değil. Daha 2. yarı başlamadan ''Ligde şampiyonluk umutlarını körelttin'' gibi bir cümle kurmak doğru değil. Olacakları gösterecek tek şey zaman. Bekleyip görelim bakalım ne olacak. Hem Ronaldinho gibi bir oyuncunun Türkiyeye gelmesi gerçekten çok faydalı olur. Ben şahsen Beşiktaş'a gelmesini istiyorum. Ama Beşiktaş dışında bir takıma geleceğini duysam bile gelmesini isterim. Lig en azından kaliteli futbol görür.

5 yıl önceden bunu gören Fotomaç gazetesi yılın gazetesi seçilmeye hak kazandı. :D Bildiğiniz üzere eskiden her takımın taraftarı Ronaldinho bize gelecek diye ortalık yıkılıyordu bir aralar. :D

Adamın içine doğmuş zamanında.

711246.jpg

Bir de şu vardı. Ronaldinho Geldimi

Yazık oldu gerçekten ben şahsen Galatasaray taraftarı olmama rağmen gelmesini isterdim. Nedir bu Beşitaş'ın hali. :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı