RTX 2060 Windforce OC 6 GB vs RTX 2060 Super 8 GB

Neden acaba bu tür konularda gerçekten çok bir bilgim yok biraz aydınlatırsanız güzel olur sadece yılların verdiği güzel bir PC hasreti ile toplayıp oyun oynamak istiyorum :D
Miningci arkadaşlar yüzünden ekran kartı stokları bitti ve stoğu olanlarda pahalıya satıyor son mallarını. Bütün mallar bitsin stoklar yenilensin öyle al.

Neden acaba bu tür konularda gerçekten çok bir bilgim yok biraz aydınlatırsanız güzel olur sadece yılların verdiği güzel bir PC hasreti ile toplayıp oyun oynamak istiyorum :D

maalesef ultra ayar takıntım var üst mesajda da belirttiğim gibi en yüksek ayarlarda en iyi şekilde oynamak istiyorum çünkü 6 senedir laptopta lolü bile en düşük ayarlarda 60 fps zar zor oynuyorum :D
Mining ve pandemi yüzünden oluşan stok sıkıntısı ve buna bağlı olarak ekran kartı fiyatlarının tavan seviyeye ulaşması ve hala da artması. Piyasaya düzeldiğinde almanız daha doğru.

Maalesef ultra ayar takıntım var üst mesajda da belirttiğim gibi en yüksek ayarlarda en iyi şekilde oynamak istiyorum çünkü 6 senedir laptopta lolü bile en düşük ayarlarda 60 fps zar zor oynuyorum :D
Eğer RT açmak istiyorsan 2060 Super daha mantıklı olur sadece ultra ayarlarda oynayacaksan 2060 yeterli, aradaki fiyat farkı şu an çok fazla olduğu için değmeyeceğini düşünüyorum. Zaten RT için fazla önermem 2060'ı performansı düşük kalabilir. Fakat ultra ayarlarda oynarsın optimizasyonu sıkıntısız oyunları.

Mining ve pandemi yüzünden oluşan stok sıkıntısı ve buna bağlı olarak ekran kartı fiyatlarının tavan seviyeye ulaşması ve hala da artması. Piyasaya düzeldiğinde almanız daha doğru.

Benim işime gelir 3-4 ay sonra alacağım fakat mesela benim sistemim şu anda yaklaşık olarak 12-13 bin TL gibi bir şey bu 10-11fiyatları arasına iner m acaba

Eğer RT açmak istiyorsan 2060 Super daha mantıklı olur sadece Ultra ayarlarda oynayacaksan 2060 yeterli, aradaki fiyat farkı şu an çok fazla olduğu için değmeyeceğini düşünüyorum. Zaten RT için fazla önermem 2060'ı performansı düşük kalabilir. Fakat Ultra ayarlarda oynarsın optimizasyonu sıkıntısız oyunları.

Çok teşekkür ederim salağa anlatır gibi anlattınız bende tam anladım. Diğer arkadaşlar biraz fazla terim kullandı bu tam anlayacağım şekilde xd.
Cevap veren tüm arkadaşlar çok yardımcı oldunuz bilginizi benimle paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Şu anda koronadan dolayı stok sorunu var bir de yetmezmiş gibi mining ci arkadaşlar çıktı az olan ekran kartı sıtoğu nerede ise bitme noktasına geldi stokların yenilenmesini beklerseniz belki sistemi 2bin TL altına alabilirsiniz. (yaşım 13 bilgisayar bilgim eh işte bana güvenerek bir şey yapmayın yani)

Yeni konular

Geri
Yukarı