RTX 2070 sistem alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar kaliteli parçalar var ki anakart VRM listesinde Tier D. Kasa desen resimlerinden anladığım kadarıyla tamamen cam sanırım yanlışım olabilir o bu konuda. Ekipmanların arkasına sığınmanızda gülünç çünkü monitör 2.000 lira ediyor diğer klavye, mouse vs. 1.000 lira ediyor. Bu sistem en fazla 10.000 lira eder hatta 10.000 çok bile.
Cougar turret v2 yazıp googledan kasaya bakmak zor olmasa gerek :)

Daha ucuza 3060 Ti'li sistem toplanabilir. Neyse alacak arkadaşa hayırlı olsun.
Tabiki toplanabilir benim buna sözüm yok.
Bende ekstra olarak , hatırı sayılır derecede iyi bir hava soğutucu, g sync destekli 165 hz 0.5 ms pivot monitör , klavye, mouse ve kulaklık bulunuyor. Bunlarıda alırsan , 17 - 18 K ya 3060ti'li sistem alabilir isteyen kişi. 18 k ya sistem alacak kişinin ne işi var ki benim 12 K lık sistemde.

5 - 6 k çok çok büyük bir fark Türkiye'de ki normal düzeydeki insanlara göre. İnsanlar 200 tl için birçok şeyden kısabiliyor sistem alırken. Çok değişik bir tayfa mesaj yazıyor şuan ona üzülüyorum. Gerçekten aynı sistem kendilerinde olsa ilana koyarken 15K ya koyacaklarına adım kadar eminim ama neyse. Başka birşey yazmaya gerek yok. Üslubumu koruyarak yazıyorum fakat bazı arkadaşlar kaliteli forumun seviyesiz kullanıcıları olarak kendilerini belli ediyor.

O yüzden demem o ki serbest piyasa ister 15K ister 5K kimseyi ilgilendirmemeli. Rx580 li sistemi 15 k ya koyan kişilere göstermelisiniz bu tepkileri bana değil 🙂

İyi forumlar dilerim ben bu konuda ki yazacaklarımı bitirdim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı