Çözüldü RTX 4060 laptopta NVIDIA Control Panel ayarları eksik

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Baslik garip gelebilir. Resimden daha iyi anlasilir.

1698090981151.png

RTX 4060 laptop var. Önceden burada daha fazla secenek vardi.
Bugün laptopta baska bir sorun icin Microsoft destekle görüsmüstüm. Sorunu daha iyi anlamak icin uzaktan PC'ye baglandi. Windows ayarlarinda gezerken birkaç güncelleme buldu. Dedi bunlari indir, PC'yi yeniden baslat ve sorunun halen devam edip etmedigini kontrol et. Ben de dedigi gibi yaptim. Güncellemeden sonra fark ettim ki ekrandaki renkler solarmis. Sonra bir Control Panele bakayim dedim. Durum böyle.

536.67 sürümündeyim. Son sürümde sorunlar var dendigi icin indirmemisitm.

Son düzenleme:
Çözüm
MUX anahtarını aktif edersen (yalnızca harici ekran kartını kullanırsan) ekran ayarları da gelir panele.
Uzaktan bağlanan kişi ne yaptı da böyle oldu acaba? MSI Center uygulamasını yeni baştan indir.
Sorunda orada Msi Center sadece Microsoft Store'dan indirilebiliyor. Ortada Store yok.

Bluetoothla ilgili bir sorun vardi.
Microsoft destege basvurdum, uzaktan kontrolü teklif etti. Kabul ettim. Windows ayarlarinda gezerken bir yerde güncelleme buldu. Bunlari indir dedi. Indirip restart atinca böyle oldu.

Ekleme: Sistem geri yükleme yapmaya calistim, islem sonunda böyle hata verdi ama Msi Centerla Windows Store bir sekilde geri geldi.
Dedigin gibi kontrol ettim. Hybrid moda gecmis, MUX'a döndürünce düzeldi.
Screenshot 2023-10-24 215305.png

Geri
Yukarı