RX 460 sisteme PSU önerisi

Bütçe
1200

BerkeTB

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 Home
Rx 460 Overclock 2 GB
E3 1275 V2
Asus H61m-Pro
16 GB 1866 MHz
RAM
8 GB 1600 Mhz
İşlemci
İ5 3470
Sistemim.
Windows 10 Home 64 Bit.
RAM: 8 GB 1600 MHz.
Anakart: ASUS H61m Pro.
Ekran kartı: RX 460 overclock 2 GB.
İşlemci: i5 3470.
SSD 480 GB 500 GB HDD.

1 aylık Rampage 500W 80+ Bronze PSU var idareten kullanıyorum şu an ama kasanın sol tarafı öyle bir ısınıyor ki fazla uzun kullanamıyorum iki tane PSU buldum bunlardan birini almayı düşündüm.

Sistemime 500 watt yetiyor ama benim bulduklarım bunlar bütçem en fazla 1200 zorlayabildim.

Hangisini alsam acaba :D bu arada Rampage gibi kasa ısınmaz değil mi?

@BerkeTB sorunun kaynağını bilmeden bir seyler söylemek pek de dogru olmaz. Kasa içi havalandırma ve işlemci, anakart soğutamama gibi meselelerden kaynaklanmıyorsa, bir önceki mesajımda attığım iki model de giriş seviyesinde, iç yapı ve koruma yönünden alınabilecek ürünler.

@BerkeTB sorunun kaynağını bilmeden bir seyler söylemek pek de dogru olmaz. Kasa içi havalandırma ve işlemci, anakart soğutamama gibi meselelerden kaynaklanmıyorsa, bir önceki mesajımda attığım iki model de giriş seviyesinde, iç yapı ve koruma yönünden alınabilecek ürünler.

Hiçbir parça ısınmıyor sadece PSU'nün olduğu kısım çok ısınıyor her parçada fan var ama bir tane kasa fanı var yine de yük altındayken sistem serinken PSU'nun olduğu kısım çok fazla sıcak.

@BerkeTB o zaman, belirttiğiniz gibi sorun PSU kaynaklı gözüküyor.

Deep cool u çok fazla bilmiyorum FSP'yi alayım o zaman aralarında fiyat farkıda yok denilecek kadar az yardımınız için teşekkür ederim.

@BerkeTB o zaman, belirttiğiniz gibi sorun PSU kaynaklı gözüküyor.

Tekrar rahatsız ediyorum ama Deep cool 80+ Bronze olduğu için onu almak daha mı iyi olur ona göre alacağımda?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı