RX 5500 XT sürücü önerisi

231981

Kilopat
Makaleler
1
RX 5500 XT ekran kartı için stabil sürücü önerebilir misiniz? Oyun zevkim kalmadı. Siyah ekran geliyor, donup kalıyor sistem. 23.9.1 sürümündeyim şu anda. WattMan bildirimi geliyor yeniden başlatınca.

RX 5500 XT ekran kartı için stabil sürücü önerebilir misiniz? Oyun zevkim kalmadı. Siyah ekran geliyor, donup kalıyor sistem. 23.9.1 sürümündeyim şu anda. WattMan bildirimi geliyor yeniden başlatınca.

Pro sürücü dene.

Aynı karta sahibim hiçbir sorunu yok. 23.9.1 kullanıyorum.

Markası ne? Eski sürücüler kurulu iken sorun yoktu günlerce açık oluyordu sistem Rust oynuyordum ilk defa böyle yapmaya başladı. Şu 23.9.1'i kurduğumdan bu yana sorunlar bitmek bilmedi bende.

Pro sürücü dene.

Tasarım vs için değil mi o sürücüler?

Markası ne? Eski sürücüler kurulu iken sorun yoktu günlerce açık oluyordu sistem Rust oynuyordum ilk defa böyle yapmaya başladı. Şu 23.9.1'i kurduğumdan bu yana sorunlar bitmek bilmedi bende.

Sapphire Pulse RX 5500 XT 4 GB modeli.

Bazı oyunlarda 2-3 FPS daha fazla veriyor onun dışında aynı, bir dene bakalım.

Sapphire Pulse RX 5500 XT 4 GB modeli.

Bende ki MSI Mech olanı 4 GB ama bilmiyorum bu sürücüyü kurduğumdan beri sorunlar çıkıyor. NFS Heat açıyorum bir süre sonra takılıp kalıyor sistem. Rust'ta hiç bunu yapmadı sistem aynı değişiklik yok günlerce oynadığımı biliyorum RAID yememek için açık bırakıyordum çoğu zaman az önce oyuna girdim 1 saat kadar oynadım görüntü gitti reset atmak zorunda kaldım. Sürücü sorunu var belli ki. Oyun oynanmıyor şu an da. Var mı önereceğin bir sürüm? Gece YouTube'da video izlerken de sistem donmuştu mesela onu da ekleyeyim.

Bazı oyunlarda 2-3 FPS daha fazla veriyor onun dışında aynı, bir dene bakalım.

22.Q4 olanı mı diyorsun?

Bende ki MSI Mech olanı 4 GB ama bilmiyorum bu sürücüyü kurduğumdan beri sorunlar çıkıyor. NFS Heat açıyorum bir süre sonra takılıp kalıyor sistem. Rust'ta hiç bunu yapmadı sistem aynı değişiklik yok günlerce oynadığımı biliyorum RAID yememek için açık bırakıyordum çoğu zaman az önce oyuna girdim 1 saat kadar oynadım görüntü gitti reset atmak zorunda kaldım. Sürücü sorunu var belli ki. Oyun oynanmıyor şu an da. Var mı önereceğin bir sürüm?

22.Q4 olanı mı diyorsun?

En son Pro olanı kur geç işte.

Geri
Yukarı