RX 570 ekran kartı 89 derece oluyor

NorthPron

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 gb 2400 mhz
Ekran kartı
RX570
Anakart
MSI
İşlemci
Intel i5 9400
Ekran kartım RX 570 ve ekran kartım çok fazla ısınıyor. 89 dereceleri görüyor neden olabilir?

Ekran kartı macununu kendim yapabilir miyim yoksa bilgisayarcıya mı götürmek gerekir bir de ekran kartı sürücüsü uygulaması yok zaten başka nereden sıfırlayabilirim OC ayarlarını.

Hangi uygulamadan yaptın?
Macunu kendin yapabilirsin çok bir şeyi yok internetten videosunu falan izle.

Yapmıştım fakat bir işe yaramadı ve FIFA 23 için ekran kartı sürücüsünü minimalize kurmuştum yani ekran kartı uygulaması yok fakat diğer her şey var.

Burada ne demek istedin pek anlayamadım.

OC ayarlarını ekran kartı sürücüsünden yapmıştım, sırf yapmak için indirmiştim sürücüyü fakat etki etmedi. Tekrar eskisi gibi kurdum şu an Afterburner var tek onu da sıfırlayayım mı? Ben sürücüden kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım ama kesin değil hala araştırıyorum.

Burada ne demek istedin pek anlayamadım.

AMD sürücüsünü kurarken iki seçenek var biri uygulamayı da kuruyor diğeri ise sadece sürücünün işlevlerini. FIFA'da bir sıkıntı vardı, YouTube'den baktım bir adam o küçük kurmayı yapıyordu, ben de yaptım ve düzeldi ama bunu yapmadan önce de ısınıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
OC ayarlarını ekran kartı sürücüsünden yapmıştım sırf yapmak için indirmiştim sürücüyü fakat etki etmedi tekrar eskisi gibi kurdum şu an Afterburner var tek onu da sıfırlıyım mı? Ben sürücüden kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım ama kesin değil hala araştırıyorum.

AMD sürücüsünü kurarken iki seçenek var biri uygulamayı da kuruyor diğeri ise sadece sürücünün işlevlerini FIFA da bir sıkıntı vardı YT'den baktım bir adam o küçük kurmayı yapıyordu ben de yaptım ve düzeldi ama bunu yapmadan önce de ısınıyordu.

MSI Afterburner sıfırla.

Geri
Yukarı