RX 570 ile i5 3470 darboğaz yapar mı?

SefaGmssy

Hectopat
Yer
İzmir Texas
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz
İyi günler değerli forum üyeleri. Ben yeni ekran kartı almayı düşünüyorum RX 570 4 GB OC. Benim aklıma 2 soru takıldı.

1. Bu GPU işlemcim ile i5 3470 3.20GHz darboğaz olur mu? bu sitede %2 gibi darboğaz gösteriyor.
2. Ve anakartıma uyar mı? Anakartım H61H2M17 DDR3.

PSU 650W 80+.
İyi günler değerli forum üyeleri. Ben yeni ekran kartı almayı düşünüyorum RX 570 4 GB OC. Benim aklıma 2 soru takıldı.

1. Bu GPU işlemcim ile i5 3470 3.20GHz darboğaz olur mu? bu sitede %2 gibi darboğaz gösteriyor.
2. Ve anakartıma uyar mı? Anakartım H61H2M17 DDR3.

PSU 650W 80+.
Cevap verecek 1 kişi yokmudur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Site zaten yapmıyor demiş ama bazı oyunlarda sıkıntı çekebilirsin mesela Forza Horizon 4. Bu da zaten işlemcinin 4 çekirdek olması yüzünden. Artık 4 çekirdekten biraz uzaklaşmak gerekiyor. Alabileceğin en düşük ekran kartı bence o zaten fiyat/performansa bakılırsa. Önemli bir darboğaz olmaz.

İşlemcinin önemli olduğu oyunlarda yapar ama aşırı bir darboğaz olacağını sanmıyorum.Youtubedan videolarına bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcinin önemli olduğu oyunlarda yapar ama aşırı bir darboğaz olacağını sanmıyorum.Youtubedan videolarına bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki ana kartıma uyarmı ? çalımama gibi sorun çıkarmı

Yeni konular

Geri
Yukarı