Ryzen 5 7500F PUBG'de 95 dereceyi görüyor

Riscrane

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün Ryzen 5 7500F aldım ve bugün bir PUBG oynayayım dedim. Oyuna girdim birkaç el sonra baktım ortam sıcak olmaya başladı, meğerse kasa ateş gibi. Direkt baktım ekran kartının sıcaklık değerlerine 70 derece falan. İşlemci ye bakayım dedim 92-95 derece yazıyor. Şu an da AMD Wraith Prism var, ne yapmalıyım? Bir ayar falan var mı yoksa sıvı soğutucu ya da daha iyi bir hava soğutucu mu almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dün Ryzen 5 7500F aldım ve bugün bir PUBG oynayayım dedim. Oyuna girdim birkaç el sonra baktım ortam sıcak olmaya başladı, meğerse kasa ateş gibi. Direkt baktım ekran kartının sıcaklık değerlerine 70 derece falan. İşlemci ye bakayım dedim 92-95 derece yazıyor. Şu an da AMD Wraith Prism var, ne yapmalıyım? Bir ayar falan var mı yoksa sıvı soğutucu ya da daha iyi bir hava soğutucu mu almalıyım?

Undervolt yapmayı dene + soğutucu değişmen daha iyi olur ve düzgün bir termal macun.

Soğutucunuz zaten iyi ama içiniz rahat etmezse sıvı soğutucuya geçebilirsin.

Undervolt yapmayı dene + soğutucu değişmen daha iyi olur ve düzgün bir termal macun.

Soğutucunuz zaten iyi ama içiniz rahat etmezse sıvı soğutucuya geçebilirsin.

Undervolt nasıl yapılıyor bildiğiniz bir video ya da rehber var mı?

Wraith Prism hayli hayli yetecek bir soğutucu. Kullandığınız macun nedir? Soğutucu tam oturmuş mu? Ne zaman taktınız?

Aerocool'un macunu 2 kez kontrol ettim..

Undervolt nasıl yapılıyor bildiğiniz bir video ya da rehber var mı?

Aerocool'un macunu 2 kez kontrol ettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
forumdanda destek alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı