Saç sakal ve vücut alma makine önerisi

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam hiç uzatmadan konuya gireceğim sıfıra yakın şekilde vücut kıllarını koltuk altını vs alan yüzde de sakal şekillendiren kesen burun kıllarını alan sağlam bir markanın bir cihazını arıyorum birkaç tane buldum ama içime hiç sinmedi fiyat performans olması da benim için önemli bütçem 1000 TL Max 1300 TL çıkabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son zamanlardaki her konuya önerdiğim süper bir cihaz. O fiyat bandındaki makinelerle karşılaştırdığımda çok daha iyi sonuç veriyor. Ben bu kadar iyi olduğunu beklemiyordum, makineye göre çok iyi sıfır alıyor. Ayrıca hem vücut hem yüz için kullanacağınız için ekstra bıçak almanızı öneririm.

Son zamanlardaki her konuya önerdiğim süper bir cihaz. O fiyat bandındaki makinelerle karşılaştırdığımda çok daha iyi sonuç veriyor. Ben bu kadar iyi olduğunu beklemiyordum, makineye göre çok iyi sıfır alıyor. Ayrıca hem vücut hem yüz için kullanacağınız için ekstra bıçak almanızı öneririm.
Teşekkürler hocam ama böyle bir şey aramıyorum konuda da yazdığım gibi farklı başlıklı lazım.

Bu ürün ne kadar iyi hocam öneriyor musunuz?

Bana kalırsa o fiyata alınabilecek en iyi ürün. Buyurun bu videoda incelemesi var. Aslında gayet de sinekkaydı yapıyormuş, sanırım farklı modelle karıştırdım az önce.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı